Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratomnak bejön a baratnom, erre hogyan reagaljak!?

Figyelt kérdés
Sz val,ma a`legjobb baratom`egyenesen a szemembe rohogve bevallja h jol megb*szna a b.nomet...Ismerem,es neki ez a fontos minden nonel...van baratnoje(eleg komoly kapcs.jopar honap),es az enyem is(majdnem 5 ho).A baj az h a b.nojenek a legjobb baratnojevel is mar reg tervezi,es nembanja ha az enyem is `belecsuszna`,es meg az ex-je i is visszajarnanak hozza ezert...A b. nom megdobbent kicsit ezek hallatan,de eleg szoros kapcs. vagyunk(barati kor),es sz tem ha tagadja is biztos tetszik neki kicsit,de aztmondta h o nemtenne ilyet.Nos hinnek neki,de nalam eleg nehez ez a bizas,stb.Mar ugyvolt h a mulheten megbesz. az ilyesmit,es mar kezdtem megjobban hinni,de most itt van ez,es akarhanyszor ragondolok duh es feltekenyseg ont el,meg ragondolni is rossz,a megcsalas felsofoka.A b.nom meg szuz(azt allitja)es bevallom meg nekem is nehez kicsit,aztmondja h akarja,de nem kapunk kis`intim`orakat se h nyelbeussuk(szulok,tesok),es mivel a `b.tom` nagyszuleinel lakik,es barkit barmikor odavihet barmit csinalni,konnyu neki.Mit csinaljak,higgyek neki(b.nomnek),megtenne titokban?,h viszonyuljak hozza?Lassam mik a tovabbi reakciojai,csak mondani fogja h nem meg igy megy ugy,de tenyleg igazan velheti(olyan fajta,masok szerint,`rak`).Es hogyan viszonyuljak a `baratomhoz`,biztos ha tudna h ennyire felkaptam a vizet rohogne eggyet rajtam,mert ez neki`mindennapi`,de ismerem eleg jol es ha mar mondja akk. a fejeben nem is egyszer fordult meg.Mit tegyek?
2009. febr. 24. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnád kicsit érthetőbben, rövidítgetések nélkül leírni, hogy mi a szitu? Mert én ebből baromira nem értettem semmit....
2009. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Hátha megbizol a barátodba ne félj.Ha a barátnö meg igazi barátnö az mindenben melleted van és nem vág át.Szerintem üllj le a barátnödel beszélni és mondd el neki mi bánt téged .Abarátság többet ér mint egy pasi.A barátok mindig megmardnak fiut meg találsz többet.
2009. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a barátod, ez egy "papírp6cs"...

Egyik haveromnak/barátomnak sem mondanék soha ilyet, még ha tetszene a barátnője, akkor sem...Azt te tudod, hogy a barátnőd mennyire megbízható, de ha a barátodnak vallja magát az a gyökér, akkor nem nyúlna a csajodhoz...

2009. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ritka ilyen szituációt olvasni erre, igyekszem hasznos választ adni, bár előre mondom, inkább csak elgondolkodtatót tudok írni. Igazán tanácsot, kulcsrakész megoldást nehéz ilyenkor.


Szóval, nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt a barátnőd és a 'barátod' is úgymond bizonyíthat, hogy mennyire szoros a kapcsolata veled, mennyire becsül meg téged.


A srác akit barátodnak tekintesz, ha röhögve képes ezt így kijelenteni, hogy simán lenyúlná a barátnődet egy kóbor numera elejéig, már ne is haragudj, de bicskanyitogatóan alja és szemét dolog. Nem tudom, ő most igazán, a szó teljes értelmében barátod, vagy csak haver?


Mert nem azt mondom, hogy aki nem szent ember, az már nem is lehet érdemes a barátságodra... persze, nem kell feltétlen jónak vagy rendesnek lennie. De ha barátság, akkor talán már megtisztelem azzal a barátaimat, hogy nem ficcenek rá a barátnőjükre, és nem rongyolok bele senki párkapcsolatába ezzel.


Persze a te dolgod, hogy minek értékeled őt. Hogy ő valóban a barátod-e ENNEK ellenére. Mert ezzel együtt nem hiszem, hogy valóban olyan mély barátság lenne. Elvégre, mégis csak kicseszés veled, és ha lenne gyomra így kiba*zni veled, az azért árulkodó. Gondolhatod, ha bevallottan rámozdulna abarátod, akkor biztos valami meggyőző dumával próbálkozna, hogy ez semmiség, vagy hogy milyen jó lesz, ha van már tapasztalata a veled való első alkalomra, nem bnázna, satöbbi satöbbi... szóval tényleg elég nagy a valószínűsége, hogy ha adódik alkalom és lehetőség, a barátodnak semmi lelki aggálya nem lesz megpróbálni fűzni őt. Cinkes.


Aztán ott van a barátnőd, 5 hónap. Elvileg ugye a bizalom jele, hogy képes-e megállni és ellenállni a csábításnak... a sok okos hozzászoló biztos mondaná, hogy várd ki mi lesz, és ha megcsal, akkor legalább előbb kiderült, hogy rossz lóra tettél, és hogy milyen jó is hogy előbb derült ki, nem hosszú évek után, meg akkor nem is érdemelt meg téged... de valljuk be, franc se lesz boldog a tudattól, ha megcsalják, mert kiba senkit nem vigasztal, hogy "ja kösz, legalább tudom milyen vagy".


Megoldás, fene tudja... nehéz helyzet. A barátnőddel igenis tudasd, hogy te szereted őt, és ami késik (közös együttlét), az bizony nem múlik és nagyon is megejtitek majd. Legyél vele figyelmes, kedves és érezze, hogy amit te nyújtasz neki, az egy szilárd talaj, egy biztonságos párkapcsolat, aminek mély gyökerei és valós érzelmi alapjai vannak. Azt, hogy mutasd ki neki mennyire kívánod őt szexuálisan, meg már le sem írom, szerintem ez megvan magától is. :))



Nos, ennyire tellett, igazából csak egy kalappal tudok neked kívánni, szerencsét, és remélhetőleg jó végkifejletet. A lányok általában szeretik, ha egy férfi egyszerre határozott és biztos pont, de egyben képes pozitív meglepetést okozni, izgalmas lenni... röviden rendes, de nem unalmas. :)


Ha ezt megadod neki, akkor nem hiszem hogy nagy baj lenne. Persze a nyakán ne lógj, a beteges féltékenykedés nagyon fojtóan tud hatni. De amit nem teszel meg a sarkában lihegéssel, és nyomozgatással (hogy félrelép-e a 'barátoddal' ugye), azt pótold a lelki kötődés megerősítésével. Egy szóval na, legyél ott neki, féltsed, mondjad neki... de ne fojtsd meg, érezze hogy bízol benne.


Ne azért ne lépjen félre, mert tilos és mert annak retorziója lenne... hanem eleve, ne is legyen kedve másra gondolni, csak rád. :))


Minden jót!



--

Hakapeci

2009. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem barát lol.énis ugyanígy érezném magam,eszméletlen düh lenne bennem,letudnám tépni a fejét annak aki ilyet mond..hát nemsokmindent tehetsz...először is beszélgess el a bnőddel arról h képes lenne e valaha megcsalni téged (persze azt fogja mondani h nem),hozdd fel ezt a témát és figyeldd h reagál a dolgokra.
2009. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

elso es 2.ik valaszolonak...en vagyok a fiu...a fiu `baratom`,mondta h lefekudne a baratnommel.A baratnom ugy mondja h nemtenne ilyet,de felek h megis lehet rea esely,mivel feltekeny alak vagyok es nem bizok senkiben 100% osan,ez bantja baratnomet is es keri h bizzak benne,de mivel voltam mar megcsalva,nehez.

A tobbieknek koszonom...igazan igyekszem betartani,a baj csak az h ez a `baratom`az egyetlen aki eddig bizonyos dolgokban kozel allt hozzam,es mar vagy 2 szer osszekaptam vele,de aztan mindig `visszakonyorogte`magat,meglatom mit mondd,mert errol sokimendenki fog tuni ha komolyan gondolta,aztan meglatjuk mennyi eselye lessz evvel-aval tovabba...

Koszonom megegyszer...igyekszem a baratnommel megbeszelni,es hinni neki...ha meg nem,akkor ujra megb*tam,ez van,kezdek hozzaszokni...

2009. febr. 24. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát először is talán tanulj meg magyarul.
2012. szept. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!