Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A volt barátomnak most az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátomnak most az egyik barátnőm az új barátnője. Hogyan kellene reagáljak?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja szakítottam vele, és nem vagyok belé szerelmes, ahogy akkor sem voltam, csak szerettem. Épp ez volt a gond. Most kicsit furcsa lesz, mivel osztálytársak vagyunk, és mindenki engem fog nézni, hogy hogyan reagálok. Leginkább például amikor majd egymás szájában lesznek. Nagyon nyomulós, tapadós a srác, szóval valószínűleg egész nap egymáson fognak csüngeni. Ez csak annyi miatt zavar, hogy ha nem mondom, hogy aranyosak, akkor azt mondják még, hogy féltékeny vagyok, ha pedig mondom, akkor meg azt fogják hinni, hogy erőltetve mondom. Vagy nem? Plusz még az is, hogy nem sokat beszélgetek a fiúval, de most már ha egyszer is hozzászólok féltékenykedés lesz?
2011. ápr. 13. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Majd elfelejtik, hogy mi volt. Próbálj meg nem törődni velük és kész.
2011. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhóz. viszont ez ilyen két élű penge ha dicséred az valjuk be neked nem jó ha lese szarod őket akkor meg "jajj most mibajod? aza bajod hogy vele vagyok? bla bla" csinálhatod azt hogy "eltünsz" olyankor vagy mássalkötöd le magad. amugy meg ne másnak akarj megfelelni hanem csak is magadnak !:P meg persze az aktuális párodnak. féltékenykedés meg ilyen hááát nem is tudom hogy írjam. vagy lesz vagy nem de ez meg nem a te dolgod. találj magadnak egy értelmes srácot max nefélj akkor eszedbe sem fognak jutni :P persze ésszel...:P

21F

2011. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!