Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok rá? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok rá? Hogyan kéne hogy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: neten megismertem egy lányt. Levelezek vele, már vagy 1 hónapja. Képet is látott rólam. Találkozni is akar velem... De már kétszer is felhozta, hogy nyugodjak meg, már nem érdekli őt annyira a külső, mint régebben. És őszintén szólva ez elég rosszul esett nekem. hogy miért? azt remélem nem kell ecsetelnem.


továbbá nem nagyon hiszek a megváltozott prioritásokban. ha 3 éve mondjuk szóba sem állt volna velem, most meg "változott" annyit, hogy mégis randizik velem, akkor mindig is ott lesz a szög a zsákban, ami csak arra vár hogy kibújjon.


Mit kéne csinálnom?

1, beszéljem meg vele? úgyis megcáfolná az elméletemet, még ha igazam is van

2, randizzak vele, de magamban már most zárjam le annak a lehetőségét hogy lehet köztünk valami és ne nagyon erőlködjek a lánynál?


én 24F ő 23L



egyszóval: hogy reagálnátok ezt le? egyáltalán miért mond ilyet, ha elvileg akar tőlem valamit?

talán azért mondta hogy egy esetleges kapcsolatban tudjam hogy hol a helyem?


2011. aug. 12. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ja hozzá kell tennem hogy szóba került a külső, és nincs sok önbizalmam... ezután mondta először.
2011. aug. 12. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
menj el vele randizni és ott majd a viselkedéséből ki fog derülni számodra hogy akar e valamit tőled :)
2011. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. így már érthető a dolog. azért mondta hogy kicsit noszogasson, legyen önbizalmad. remélem segítettem :)
2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak a személyes találkozás a döntő. egyébként meg mit izgat, h mi lett volna 3 éve?! 23 éves lány. gondolj csak a 20 évesekre vagy, h te mennyit változtál 3 év alatt... ugyan már. a megjegyzése egyébként nem neked szólt, hanem ezzel akart jelezni, h tartalmas kapcsolatra vágyik nem pedig kirakat pasit akar. azaz érettebb, mint régebben. szerintem ne törődj ezzel. + ha kicsit se tetszenél neki, ele nem akarna találkozni
2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
félek egy picit hogy csak azért akar összejönni velem, mert úgy akar komoly kapcsolatot, ahol nincs teljesen belezúgva a pasiba így nem érheti nagy kár szakításkor. vagy ez hülyeség lenne?
2011. aug. 12. 20:34
 6/7 A kérdező kommentje:
második 20:31: nekem eddig is sok lány tetszett. de ha a csaj eddig csak és kizárólag jópasikra bukott és én lennék az első nem jóképű srác az életében nehezem hiszem hogy igazi komoly kapcsolatot akar velem, amikben igazi érzelmek vannak...
2011. aug. 12. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem sokat agyalsz ezen. vágj bele és ne érdekeljen mi lesz ha. majd az úgyis eldől, de addig ne filózz rajta
2011. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!