Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most erre mit reagáljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit reagáljak? Hogyan reagáljak? Hogy lehet valaki, ekkora nyuszi?!

Figyelt kérdés

van egy srác akivel neten ismerkedtünk meg. megbeszéltük, hogy találkozunk, persze már az is intő jel volt, hogy én céloztam a személyes találkozóra, de mindegy, gondoltam csak félénk. (egyébként ő kb 10 kilométernyire lakik tőlem), és csak azért találkoztunk, mert h ő jelenleg abban a városban dolgozik ahol én lakom. (már ez is eléggé furcsa, hogy nem lett volna hajlandó máshogy jönni). a lényeg, hogy találkoztunk, otthon egy csomó ideig készülődtem, és kb negyed órát beszélgettünk, és bejelentette, hogy megy a busza! én ott nem mutattam, hogy mit gondolok, de nekem nagyon rosszul esett, és szinte feldühített ez az egész. még a telefon számomat sem kérte el. Aztán persze írta nekem a gyönyörű leveleit a neten! megkérdezte, hogy nem-e találkozunk még? én mondtam, hogy bocs, de negyed órára nem, erre csak annyit mondott, hogy ok, és igazából vagy egy hónapig tett rá a fejemre, majd tegnap azt írta nekem, hogy azért nem próbálkozott, mert nem gondolja, hogy van esélye egy olyan csinos, és okos lánynál mint én. szerintem ez eléggé ócska, és sablonos szöveg! nem tudom, hogy most mit válaszoljak, hogy mondjam meg neki, hogy én nem az a fajta vagyok, akivel csak úgy játszadozhat, és kihasználhat, ha nem érdeklem, akkor hagyjon békén? igazából egyáltalán nem tetszik, és nem is vonzódom hozzá, csak már annyira kétségbe vagyok esve, és rosszul esik, hogy nincs senkim. Kérlek ne szóljatok be, tényleg segítséget várok, amit előre is nagyon szépen köszönök!


Ő: 21, én: 17/L


2011. okt. 21. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a helyzetet. Koptasd le és keress magadnak normális fiút!:) 22F
2011. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd a francba.. ocska a szovege :S
2011. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez egy idióta... hagyd a fenébe


és 17 évesen ne legyél kétségbe esve :)

2011. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik és nem vonzódsz hozzá, akkor mit akarsz? Te biztosan csak hülyítenéd őt, róla csak feltételezhető.
2011. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigiek véleményét, válaszát. Ti hogyan mondanátok meg akkor? mit reagálnátok arra az ócska szövegére? "nem gondolom, hogy van esélyem egy ilyen csinos, és okos lánynál, mint Te."
2011. okt. 21. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy nem akarsz tőle semmit és többet ne írjon. Ilyen egyszerű. Ez a fiú nem félénk, hanem szimplán hülye...

22F

2011. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h tényleg nincs!
2011. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szánalmas pali lehet "bejelentette, hogy megy a busza" ez a legjobb ,helyedbe pofán röhögtem volna. Hagyd a franca mert ilyen az igazi lúzer.
2011. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem jön be neked, nem vonzódsz hozzá, akkor mi a f*szért találkozgatsz vele? Kell az ego növelés? Ha az ő viselkedése ócska stílusú akkor a tiéd milyen? Ugyanúgy hülyíted, mint ő téged. Vegyél már vissza az arcodból kicsit kislány!
2011. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!