Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáljak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam egy csajnak hogy járnánk-e (de ezt nem így kérdeztem meg tőle)Na és akkor ha igent mond holnap akkor szerintetek hogyan vagy mit csináljak? van ötletetek?
2011. febr. 27. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nemet fog mondani. megérzés, tapasztalat.
2011. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha igent mondana akkor már rég írt volna.
2011. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de írtam neki hogy holnap megbeszéljük
2011. febr. 27. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemet mond nyugodj bele hiába akarod megbeszélni.
2011. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha igen lenne , akkor igen már rég írt volna.

reménykedni viszont abban lehet hogy gondolkozik.

ha igent fog mondani, akkor először is örülj neki:D

ezt mutasd ki neki is.majd hívd el őt valahová, valami romantikus helyre hogy ne az legyen az első emléke rólatok h interneten kérdezted meg :)

az ilyet személyesen kellene, mert úgy lát rajtad minden érzés, látja a mimikád hallja a hangodon az odaadást:)

máskor lehetőleg így csináld azt tanácsolom.:)

2011. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
személyesen akartam csak pénteken nem tudtunk beszélni . és általában olyan 5 kor szokott fent lenni és kb 7 kor írtam neki úgyhogy még az is lehet hogy nem is látta.
2011. febr. 27. 12:28
 7/10 A kérdező kommentje:
mindenki szerint nem ?
2011. febr. 27. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem biztos ,hogy nem.

reménykedni reménykedhetsz hogy nem látta még és azért nem vagy gondolkoznia kell.

az én válaszom az volt h nem biztos.

személyesen kellett volna. értem hogy mért nem személyesen tetted de akkor várni kellett volna amég nem találkoztok.

azért drukkolok neked, úgy én szorítok!:)

2011. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz :D
2011. febr. 27. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak sértegetni, de biztos h 17 alatti vagy. Hogy lehet egy ilyen dolgot sms ben megkérdezni? és kérded h mit csinálj majd h viselkedj vele? Ezek szerint abszolut nem is ismeritek még jól egymást. Nem lesz jó így...egy kapcsolatnak ki kell alakulnia, és azt lehet érezni utána.... Nem kell ezt így megkérdezni főleg nem sms ben. Találkozzatok, érezzétek jól magatokat, aztán csók aztán ami jön:p...fogjátok ti érezni. Hidd el így teljesen más érzés az egész mind2 félnek. (saját vélemény)
2011. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!