Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon meghíztam, de a barátom...

Nagyon meghíztam, de a barátomnak ez jobban bejön. Lehetséges ez? (képpel)

Figyelt kérdés

Amit nem kell mondanotok, mert TUDOM:

1. elhíztam az utóbbi pár hónapban, ráadásul aránytalanul, hájas vagyok és nagyon nagy a hasam.

2. ez egészségtelen és csúnya ezért fogyózni kell és fogok is. (167 cm/78 kiló)


Ami érdekes, hogy a barátomnak jobban bejövök így, és ezt mondta is. Ettől nem lesz egészségesebb a dolog, tehát fogynom kell, ezt ő is tudja. De érdekel, hogy szerintetek TÉNYLEG ezt gondolja? Nehezen tudom elhinni. Nehéz szívvel, de itt van pár kép, hogy mennyire rossz a helyzet...:-(


[link]


[link]


[link]


Szerintetek létezhet az, hogy egy fiú szerint szép ez? Nehezen hiszem...


2012. márc. 22. 01:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%

Uff, tényleg elég dagi vagy:-S


De lehet, hogy tetszel neki, vannak ilyen fiúk. Öcsém a múltkor mutatta, hogy ennek az énekesnőnek mennyire jó alakja van:

[link]

Mondtam neki, hogy elég kövér. Azt mondja, pont ezért:) Pedig azon a képen, amit mutatott, még nagyobb volt.


Fogyóznod kell tényleg, de ha ilyen a barátod, akkor ne ess túlzásokba.

2012. márc. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 cze ***** válasza:
ha így folytatod ,igen
2012. márc. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen, létezhet.

Mivel tipikus homokóra alakod van, mellre, seggre hìzol, derekad vékony marad, hiába nagyobb a hasad.

Ez meg bejön a pasik jó részének.

Egyik barátnőmnek ugyanez az alkata, mikor meg volt hízva kicsit, ugyanígy nézett ki. Most vèkonyabb, de az arányai ugyanilyek.

2012. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És a pasik mindig odavoltak érte...
2012. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki igy! Léteznek fiúk,akik nem a nádszál vékony csajokat szeretik.

Én alapjában véve elég vékony voltam, aztán meghiztam 8 kg, sajnos nagyon aránytalanul, szinte mind az úszógumimra rakodott, de a barátom imádta. Egész nap simogatta a derekamat, hasamat és azóta is visszasirja azt az állapotomat. :)

2012. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem is tetszel, pedig én nem is szeretlek :P

azt csak a lányok hiszik, hogy deszkáknak kell lenniük...

2012. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív visszajelzést, meglepődtem a válaszokon.

Ha így is tetszek, akkor lehet, hogy 6-8 kilót elég lesz fogyni, ha eleget mozgok.


cze válasza: "ha így folytatod ,igen"

Ezt hogy érted?

2012. márc. 22. 11:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is így nézek ki kb,csak kisebb mellel és pocakkal.

Szerintem te még viszonylag feszes vagy!(én tényleg aránytalan vagyok mert iszonyat lógó hájas és nagy a felkarom)

Elég lenne ha sportolnál rendszeresen és leolvadnának a kilók az biztos!


Ja és női szemmel nagyon dögös vagy szerintem!

2012. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is kb igy nézek ki, csak szintén kisebb mellel és hassal.

(Igaz, én 5 hónapja szültem)

A férjem annó a vékonyabb csajokat szerette (szülés előtt persze én is az voltam), de igy is szeret és kíván és azt mondja mindig, amikor sopánkodom az alakom miatt, hogy nem ez számít és egy pont után eltűnnek a külsőségek..

Szóval igen, létezhet, hogy a barátodnak igy is szép vagy!

Ha fogyni szeretnél, magad miatt tedd, illetve azért, hogy jobb legyen a lelkednek. Vele pedig ne foglalkozz, látod, hogy igy is szeret. Ezt pedig értékeld!! :)

2012. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Még női szemmel is nagyon dögös vagy, úgyhogy szerintem is tetszik a barátodnak. Túlzásokba nem kell esni szerintem, picit ha lemegy a hasról az pont jó lesz.
2012. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!