Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy a barátomnak bejön-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapja vagyunk együtt, nem ismerem elég jól, de az már akkor feltűnt, hogy nagyon jól elvan a legjobb barátnőmmel, amikor először találkoztak. Sokszor beszél róla, érdeklődik, hogy mi van vele, miért nincs barátja...Viszont alapból szerintem ilyen nyitott és érdeklődő srác, csak azt nem tudom, hogy mennyire. Hogy ez most nála már sok, vagy átlagos. Azt tudom, hogy a barátnőm nem menne bele vele semmibe, meg szerintem a barátom sem csalna meg, de mégis kicsit zavaró néha. Hogy jöjjek rá, hogy most mi van?

18/L (24/F)


2010. máj. 30. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezed tőle... váratlanul, amikor nem számít rá. Esetleg pont miközben felőle kérdezget, visszakérdezel.
2010. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ez egyszerű!

Egy közös buli úgy hogy te nem v ott

tuti megcsalna:)

2010. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kössz a biztatást...:( hogy kérdezzek vissza? jahm, egyébként neked bejön xy? úgyis azt mondaná, hogy jófej, de egyébként nem...
2010. máj. 30. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, szervezd úgy a dolgokat, hogy együtt menjenek bulizni több ember társaságában (ismerőseitekkel), és te ne legyél ott. Gondolom lesz nagy iszogatás, és ott minden rejtett dolog felszínre kerülhet. Legyen a társaságban egy vagy több beépített embered, aki(k) majd figyeli(k) az eseményeket és mindenről beszámol(nak) majd. kb ennyi.
2010. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt nehezen tudnám megoldani, meg a barátnőmet sem akarom ilyenbe belerángatni, ráadásul a barátomnak több esze van annál, minthogy ráhajtson a barátnőmre, főleg úgy, hogy mások is vannak ott...
2010. máj. 30. 01:05
 6/10 anonim válasza:
Nekem elhiheted a buli a legjobb én is jártam így és be is buktam:S:S
2010. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még soha nem csalta meg egy barátnőjét sem, és biztos, hogy nem hazudik. azért nem vagyok biztos benne, hogy gáz van, mert egyébként is vannak furcsa dolgai, amiket nem szoktam meg, pl már 1 hét után mesélte a szexuális életét a régebbi barátnőivel...
2010. máj. 30. 01:14
 8/10 anonim ***** válasza:
ez az utsó kommentetd hát elég gáz.. :) mmint a pasi.. elég kezdő lehet.. ilyeneket mondjuk 16 évesen csinálnak a pasik.. amugy nemtudom mit tégy.. bízz meg benne.. ha túl sokat érdeklődik, kérdezz vissza.. és kb ennyi amit tehetsz..
2010. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezeken kívül nekem eléggé nem tűnik kezdőnek:D egyébként kicsit nagy a szája...:) igen, én is úgy gondoltam, hogy próbálok bízni, végül is még nem csinált semmit, és nem szívesen mennék bele ilyen undorító kis játékokba, hogy ilyen teszt, olyan teszt...
2010. máj. 30. 09:31
 10/10 anonim ***** válasza:

a barátnőmnek is van olyan barátnője aki jó nő, és mint nő tetszik.. de ez nem jelent semmit.. az ég világon.. :) mert a barátnőmet szeretem.. :) szal amíg nem nyomul rá, de aggódj. :)

08:57 voltam :)

2010. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!