Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakadtam. Ilyen nagy "belem"...

Kiakadtam. Ilyen nagy "belem" van? Képpel

Figyelt kérdés

Suli után egy tetkót szerettem volna csináltatni a hasamra. Mikor elmondtam, hogy mit szeretnék, a szalonban az egyik vendég kiakadt, és elkezdett osztani, hogy ez árt a babának stb stb. Hiába győzködtem, hogy nem vagyok terhes, csak mondta mondta. Erre a tetováló is elkezdte. Totál égő volt. Tudom, hogy van hasam, nem kicsi, de azért terhes?????? tulzás sztem.


Szerintetek?


[link]

[link]

[link]



2012. márc. 21. 18:54
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de nem tudtam megállni, hogy ne válaszoljak.

Kérdező: Ne haragudj, de tényleg nem kéne egyáltalán a hasadra tetkó. Nagyon is igazuk van az előttem szólóknak. Én magam nem csináltatnék oda az 57 kilómmal a 173 centimhez, mert még így is ,,dagadtnak" számítok a társadalom szemében, és azt hiszem van annyi önkritikám, hogy bemérjem mi az ami előnyös nekem, mi az ami nem.

Ha tényleg oda akarsz tetkót, akkor ahhoz tényleg jó ha kemény életmódváltásba, edzésekbe kezdesz és ledobsz jó ,,pár" kilót.

Nem bántásból, de ha én ezzel a súllyal és magassággal jónak látom, hogy diétázom, edzem, akkor neked még többszörösen ezt kellene tenned! Van felesleged az tény.

Viszont azt nem értem egyesek miért vannak így kiakadva, hogy hihetetlenül nagy, meg alpári módon elküldenek, stb.-,- Nem értem az emberek nagy részét, komolyan. Az utcán szerintem nap mint nap látunk nálad sokkal komolyabban túlsúlyos nőket. A magyar nők 60%-a min. túlsúlyos, de akad elhízott is bőven. Nem tudom, mit kell itt problémázni mintha ez valami szenzáció lenne. Vagy most komolyan, akik eddig válaszoltak, nem ebben az országban élnek, hogy ez ilyen nagy szám?

2015. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!