Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakadtam. Ilyen nagy "belem"...

Kiakadtam. Ilyen nagy "belem" van? Képpel

Figyelt kérdés

Suli után egy tetkót szerettem volna csináltatni a hasamra. Mikor elmondtam, hogy mit szeretnék, a szalonban az egyik vendég kiakadt, és elkezdett osztani, hogy ez árt a babának stb stb. Hiába győzködtem, hogy nem vagyok terhes, csak mondta mondta. Erre a tetováló is elkezdte. Totál égő volt. Tudom, hogy van hasam, nem kicsi, de azért terhes?????? tulzás sztem.


Szerintetek?


[link]

[link]

[link]



2012. márc. 21. 18:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
én úgy vagyok vele hogy senki sem tökéletes.. hát bocsi de ez tényleg nagy. lehet hogy akarsz fogyni,de nem tudsz.ezek meg oltogatnak itt jobbra-balra. hát oda semmiképp ne tetováltass. én a csuklót ajánlom inkább.
2012. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
tényleg terhesnek nézel ki, eléééég kövér vagy szerintem elég sok felesleg van rád rakódva ahhoz hogy ezt előbb is észrevedd... nem vagy szexin telt, el vagy hízva.....
2012. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:

1.Először is nem kéne annyit zabálnod meg lustulni és akkor nem lenne akkora nagy hasad.

2.nem fogyókúrázni kell feltétlenül,hanem egy helyes és kiegyensúlyozott étkezést belőni és nem felfalni a nagyi egész sütijét,mert mást nem tudok elképzelni

3.Inkább sétálj sokat,hosszú időket persze olyan tempóban,amitől nem fáradsz ki,tehát a pulzusod kb 130 körüli átlag legyen és a lift helyett használj lépcsőt

Meg persze tornázhatsz is valamit,de inkább sokat mozogj és ne egyél nassolni valót egy ideig

4.A te súlyarányod a magassággal szemben igen gyér.Legalább 15 KG-ot le kell dobnod,ahogy látom a lábadon,a hasason,de még a karod is vaskos,van mit ledolgozni

2012. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 majomajom ***** válasza:
ez nagyon undorito :SSSSSS
2012. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
furcsa mert ez nem a lógós hájas has, tényleg mintha terhes lennél, ha puha akkor háj , ha kemény akkor az tényleg a "beled"
2012. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
a kepek elkeszülte ota felszedtem öt hat kilot. mind a hasamra jött. kepet?
2012. máj. 16. 11:21
 37/51 anonim ***** válasza:
Rakd fel!
2012. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Nekem pont azok a lányok tetszenek, akiknek terhesség nélkül így kidomborodik a pocijuk! :) Te nagyon nagyon szép vagy Kedves Kérdező! :)
2012. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
36%

húzz már az anyádba a kiakadt beleddel

nem igaz, hogy állandóan ezt a kérdést látom a megválaszoltjaim legelején

2012. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

15:15


és akkor mi van?

2012. máj. 19. 09:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!