Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakadtam. Ilyen nagy "belem"...

Kiakadtam. Ilyen nagy "belem" van? Képpel

Figyelt kérdés

Suli után egy tetkót szerettem volna csináltatni a hasamra. Mikor elmondtam, hogy mit szeretnék, a szalonban az egyik vendég kiakadt, és elkezdett osztani, hogy ez árt a babának stb stb. Hiába győzködtem, hogy nem vagyok terhes, csak mondta mondta. Erre a tetováló is elkezdte. Totál égő volt. Tudom, hogy van hasam, nem kicsi, de azért terhes?????? tulzás sztem.


Szerintetek?


[link]

[link]

[link]



2012. márc. 21. 18:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de tényleg elég nagy a hasad... Mondjuk az azért látszik, hogy ez nem terhesség, hanem túlsúly.
2012. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de nekem totál ilyen volt a hasam mikor 20 hetes kismama voltam.
2012. márc. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
55%

most mit vagy azon felháborodva, hogy a nagy beledre megmondják, hogy olyan, mint egy terhesé?

teljesen olyan, és bizony nagyon komolyan túlsúlyos vagy

2012. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
ne szórakozz már :DD egy túlsúlyos has nem így néz ki :) vagy terhes vagy, vagy fogalmam sincs de ez már nagyon komoly o.o de most őszintén mikor tükörbe nézel nem gondolsz arra hogy: jééé de kerek a hasam, le kéne fogynom.... (te meg elmész tetkót csináltatni.. HASRA :DDDD) bocsi de ez kicsit vicces :)
2012. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Huhh, hát 19 évesen ez nagyon gáz szerintem. :S Nem zavar? Én ilyen hasra sose akarnék tetkót csináltatni...
2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
66%

Ebből is látszik, hogy egyeseknek nincs önkritikájuk...de ennyire?

kifejezetten NAGY A HASAD!

A magasságodhoz max. 55 kiló lenne az ideális.

Én is 166cm vagyok és 53 kiló.

2012. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kamu a kérdés?
2012. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

hát azért szerintem nem kell leszólni a kérdezőt, hogy húúúú milyen nagy a hasa.

abban egyetértek, hogy nem kellene hasra varratnia, de azért ez a durván túlsúlyostól messze van.

A durván túlsúlyos, meg nagyon nagy has, az ez:

[link]

[link]


És ezek még nem a végletek, ilyet minden nap tucatot látunk az utcán.


Még egyszer mondom, szerintem sem kell hasra varratnia, meg nagy a hasa, jó lenne, ha tudna fogyni, de a hatalmas súlyfeleslegtől ez még igencsak messze van



Kérdező! milyen mintát szerettél volna? Lehet tudok segíteni, hogy hogy tudnád kivitelezni máshova

2012. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Persze, egyébként nem azon akadtunk ki, hogy nagy a hasa, mert olyan amilyen. Hanem azon, hogy ő ezt nem látja? Meg, hogy hasra akar tetováltatni.
2012. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
3%

Egy hájas disznó vagy,szégyeldd el magadat,hogy azt hitted hogy ez nem nagy.

Irtóra égő és ronda is.

Kezdj el fogyózni!

2012. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!