Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakadtam. Ilyen nagy "belem"...

Kiakadtam. Ilyen nagy "belem" van? Képpel

Figyelt kérdés

Suli után egy tetkót szerettem volna csináltatni a hasamra. Mikor elmondtam, hogy mit szeretnék, a szalonban az egyik vendég kiakadt, és elkezdett osztani, hogy ez árt a babának stb stb. Hiába győzködtem, hogy nem vagyok terhes, csak mondta mondta. Erre a tetováló is elkezdte. Totál égő volt. Tudom, hogy van hasam, nem kicsi, de azért terhes?????? tulzás sztem.


Szerintetek?


[link]

[link]

[link]



2012. márc. 21. 18:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Erre még öt-hat kiló, és még mutogatni is akarod? Bocs, nem bunkó akarok lenni, de nem ártana elgondolkoznod a fogyókúrán és a sporton... És nem azért mondom, mert nem sztétikus, hanem meg nem EGÉSZSÉGES.
2012. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

na mit szoltok?



[link]

2012. máj. 31. 21:45
 43/51 anonim ***** válasza:
26 hetes pocak.
2012. jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Szerintem meg látszik, hogy egyértelműen NEM terhes vagy és nem is túlsúly miatt ilyen a hasad. Tényleg nagynak nagy volt a leírás alatti három fotón, viszont én azt mondom neked nem a tulsúly miatt néz így ki. Valami más lehet a háttérben.Esetleg nőgyógyászati dolog(pcos),vagy más szervi probléma,mert az elhízott has nem így néz ki és a terhes sem!
2012. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Fogyjál le! Nem csak ronda a túlsúly, de kifejezetten egészségtelen is!
2012. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

A sok tökéletes alakú, hibátlan válaszolónak üzenném: ez bizony betegség, bélgyulladás jele is lehet.

Kérdező menj el orvoshoz, gasztroenterológushoz. Egyik ismerősömnek is ilyen "terhes-hasa" volt, emésztési zavar, belgyógyászati probléma állt a dolog mögött.

2012. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túlzás.:/

Én ugyan egy évvel fiatalabb vagyok nálad és voltam már 66 kg is most viszont a 48 kg-al anorexiásnak titulálnak.. Fogyókúra!

2012. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen nagy beled van.

Én még elolvasás után is azt hittem, hogy terhes vagy.

Nem tudom, hogy mit gondolsz magadról vagy hogyan látod magad, de jó lenne ha ráébrednél, hogy ez már túlsúly és nem kicsi meg a valódi testalkatod látnád, nem azt, amit hiszel.

2012. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Megdöntenélek:P
2013. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Meg mondhattad volna a tetkósnak hogy a géppel belezzen ki úgy talán kevesebb lennél pár kilóval:)
2013. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!