Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiakadtam. Ilyen nagy "belem"...

Kiakadtam. Ilyen nagy "belem" van? Képpel

Figyelt kérdés

Suli után egy tetkót szerettem volna csináltatni a hasamra. Mikor elmondtam, hogy mit szeretnék, a szalonban az egyik vendég kiakadt, és elkezdett osztani, hogy ez árt a babának stb stb. Hiába győzködtem, hogy nem vagyok terhes, csak mondta mondta. Erre a tetováló is elkezdte. Totál égő volt. Tudom, hogy van hasam, nem kicsi, de azért terhes?????? tulzás sztem.


Szerintetek?


[link]

[link]

[link]



2012. márc. 21. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát van benne igazság, de azért látszik, hogy ez inkább túlsúly, mint gyerek.

Meg még ha terhes nem is vagy, hasra ne csináltass... mert ha egyszer szeretnél netán lefogyni, vagy tényleg terhes leszel, netán tovább hízol, akkor nagyon deformálódni fog a tetkó.

2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de először néztem meg a képet, és aztán olvastam el a szöveget, és én is azt hittem....
2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
elég nagy
2012. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
egy kicsit felszedtél a hasadra, és én sem ajánlom, hogy oda csináltass, inkább olyan helyre, ahol nem nyúlik nagyon a bőr pl.: boka
2012. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban nem kicsi a hasad, és tényleg van egy kicsit olyan formája, mintha terhes lennél, megértem ha valaki ezt hitte.

Jó tanácsnak mondom, és nem bántásból, szerintem a hasadra ne csináltass tetkót, hiszen nem lenne jó még jobban felhívni a hasadra a figyelmet. A hason lévő tetkó csak akkor szép, ha valakinek igazi modell alkata van. Válassz inkább egy előnyösebb helyet, például a bokádra vagy a karodra csináltass tetkót. :)

2012. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

ne haragudj de én is előbb a képeket néztem meg majd a szöveget. És arra gondoltam hogy vajon hányadik hónapban jársz.

Igazuk volt a szalonban, bocsi.

De kitartó fogyókúrával lehet esetleg valamit kezdeni vele..

2012. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2012. márc. 21. 19:03
 9/51 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem ,hogy hány kiló vagy?
2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Ez bizony nagy.
2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!