Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy magasabb lány is lehet...

Egy magasabb lány is lehet aranyos?

Figyelt kérdés
Vagy ez már teljesen a picik kiváltsága? Mindenhol azt olvasom, hogy ők sokkal cukibbak meg édesebbek, ezek szerint egy magasabb lány nem lehet se aranyos, se édes, meg hasonlók? Ez elég elkeserítő. Mondjak le az ízlésvilágomról és hajtsak inkább arra hogy szexi legyek, akkor is ha inkább aranyos szeretnék lenni? :/ Mindezt pedig azért, mert a génjeim úgy hozták hogy magasabbra nőttem? Vagy mit lehet tenni?
2012. márc. 19. 19:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lehet szép, lehet csinos, lehet szexi, de aranyos nem. Azt az egyet hagyd meg az alacsony csajoknak, mert akárhogy akarjétok bemagyarázni, akkoris az alacsony csajok aranyosak.
2012. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
Most olvasom, hogy 168 vagy. Nem tudom, hol élsz, hogy az már túl magasnak számít, szerintem az abszolút átlag. Azt hittem valami 185 centis debella akar aranyos lenni...
2012. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
168 ? És te ezen vagy kiakadva, hogy magas ? Te úr isten...mi itt eddig azt mondtuk, hogy 160 és 170 között még tök jó. Senki nem mondta, hogy a 168 már magas... 170, de inkább 175-180 között tényleg lehet valaki sexy,csinos...azt nem is tagadta szerintem senki. De aranyos már tényleg maximum csak arcra lehet. 180cm-es pasi hogy a francba nézne ki egy 180 cm-es csaj mellett. Tök gáz... főleg ha a csaj a magasabb. Persze a szerelem, meg nem számít és engem nem is érdekel, felőlem szeressék egymást engem hidegen hagy, de valjuk be. Valahol azért odanézünk és furcsának találjuk, még, ha csak egy pillanatra is. Én nem ítélem el a magasakat, mert én személy szerint, lennék 168 cm-er. Az egyáltalán nem magas. Nem azért, de a sztárokra, akik kicsit, inkább, mondják, hogy sexy, aranyos, csinos, mint azokra akik magasabbak. És sajnos ez a sztároknál is megfigyelhető. Ez sajnos saját tapasztalat (ismerőseimtől, nem az én véleményem félre ne értsd. PL: Jessica Simpson (161 cm, Jessica Alba (168 cm)tehát nm magas, Avril Lavigne (158 cm), Drew Barrymore (163 cm)...ezek csak példák és lehet h te őket nem szereted, de senki sem szeret ebben a világban mindenkit. Vannak akiknek a magasabbak tetszenek, vannak akiknek az alacsonyak. Sajnos ezek vannak többségben. Vannak akik a kiss mellet, vannak akik a nagyobbat. És ebben is azok vannak többen, akik inkább a kis vagy átlagos mellet választják, mint a nagyot. Nem vagy te magas, se alacsony. Pont jó és kész. :)
2012. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miranda Kerr 175 cm, és szerintem cuki/aranyos, legalább is annak néz ki, mert ez azért a személyiségen is sokban múlik.


[link]

2012. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
175 cm vagyok, mondták már rám, hogy aranyos vagyok. Amúgy helyzettől is függ, hogy mire mondják, szerintem nemcsak a magassággal függ össze. Aranyos lehet pl. egy gyerek az anyjának, vagy mondhat magas ember is "cuki" dolgokat. Meg lehet, hogy nem jut más kedveskedés eszébe az illetőnek, ezért azt mondja. Persze alacsony emberekre érthetőbb, hogy ezt a jelzőt használják. Én nem szeretem, ha vadidegen ember "learanyosoz", hiszen nem is ismer. Mellesleg 168 cm jó esetben is csak középmagas, de inkább alacsonynak számít.
2012. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!