Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy magasabb lány is lehet...

Egy magasabb lány is lehet aranyos?

Figyelt kérdés
Vagy ez már teljesen a picik kiváltsága? Mindenhol azt olvasom, hogy ők sokkal cukibbak meg édesebbek, ezek szerint egy magasabb lány nem lehet se aranyos, se édes, meg hasonlók? Ez elég elkeserítő. Mondjak le az ízlésvilágomról és hajtsak inkább arra hogy szexi legyek, akkor is ha inkább aranyos szeretnék lenni? :/ Mindezt pedig azért, mert a génjeim úgy hozták hogy magasabbra nőttem? Vagy mit lehet tenni?
2012. márc. 19. 19:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem. Nincs semmi bajom a magasokkal, csak az számomra már nem az aranyos kategória.
2012. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hiába van aranyos babaarca, meg vékony alkata, akkor sem lehet az? (mivel csak te írtál, ezért kérdezem a te véleményed...) mennyi az a magasság ami felett már akár porcelánbaba kinézete is lehetne, nem tudna aranyos lenni?
2012. márc. 19. 20:09
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

nem lehetsz aranyos, sajnálom.

hogy mit lehet tenni? semmit nem tudsz tenni, te már csak az maradsz ami vagy, lefaragni nem lehet belőled.

2012. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
de miért ezen múlik? a személyiség, az arc, a viselkedés nem is számít? az a lány már egyből aranyos, aki 150 centi akkor is ha trágárul beszél, és kibírhatatlan a személyisége? :/ én nem értem ezt, olyan felszínes mindenki... úgy gondolom az aranyosságnak összetettebb dolognak kéne lennie, nem szabadna hogy csak a centik határozzák meg...
2012. márc. 19. 20:10
 5/25 A kérdező kommentje:
a másodiknak pedig még üzenem, mert ez lemaradt : nem illik azt írni egy élő emberre, hogy "ami" esetleg "az maradsz, aki vagy" de nem ami. de köszönöm, ezek szerint aki nem alacsony, az már nem is vehető emberszámba...
2012. márc. 19. 20:15
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
egyetértej veled. lehetsz aranyos. egyáltalán nem ezeb múlik. :)
2012. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
harmadik : köszönöm :/ örülök hogy van még olyan aki így gondolja, mert elég elkeserítő hogy mennyire felszínes a többség. Csomó olyan alacsony lányt ismerek, aki se arc, se személyiség alapján nem aranyos, hiába pici a termete. Meg annyira bánt amikor ez alapján ítélnek meg, hiszen senki nem tehet róla hogy mekkora, és nem akarok ezért lemondani a "cuki" ruhákról, akkor is ha a többség úgy van vele, hogy a tüllszoknya meg a kislányos stílus csak a piciken áll jól...
2012. márc. 19. 20:20
 8/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem, persze, a belső is számít, mert ha mocsok természetű az alacsony lány, akkor már nem aranyos. Viszont ha van egy vidám, rendes, barátságos, közvetlen magas lány, akkor ő nekem a jófej, kedves kategória. Nem tudom miért, de nem tudom rá mondani, hogy jaj de cuki vagy aranyos. :/
2012. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
és egy 164 cm-es lány még aranyos?
2012. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, és köszi az értelmes, nem bunkó választ (amire a 2. válaszoló képtelen volt) Elég nehezen tudom ezt elfogadni sajnos, de azért próbálkozni fogok, akkor is ha lesznek olyanok akik pl így látják, mint te. A barátaim pl egytől egyig azt mondják aranyos vagyok, és ez ad egy kis önbizalmat. Amúgy még mindig nem tudom mi számít már túl magasnak ehhez nálad, de végül is nem egy ember véleménye fogja meghatározni ezt, főleg nem egy ismeretlen oldalon, csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést. Viszont nem a 180-as kategória vagyok azért én sem
2012. márc. 19. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!