Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy magasabb lány is lehet...

Egy magasabb lány is lehet aranyos?

Figyelt kérdés
Vagy ez már teljesen a picik kiváltsága? Mindenhol azt olvasom, hogy ők sokkal cukibbak meg édesebbek, ezek szerint egy magasabb lány nem lehet se aranyos, se édes, meg hasonlók? Ez elég elkeserítő. Mondjak le az ízlésvilágomról és hajtsak inkább arra hogy szexi legyek, akkor is ha inkább aranyos szeretnék lenni? :/ Mindezt pedig azért, mert a génjeim úgy hozták hogy magasabbra nőttem? Vagy mit lehet tenni?
2012. márc. 19. 19:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én meg alacsony vagyok, és soha nem leszek "szexi nő" kategória, csak cuki kiscsaj. És igen, csak a génjeim miatt.
2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondják a barátaim, hogy szarjam le, az leszek aki lenni akarok.. te is lehetsz "szexi nő", csak a többségnek a felfogása idétlen és gyerekes. Mert nem a magasságon múlik, hanem a habituson, arcon, viselkedésen, öltözködésen. Csak a sok hülye erre nem képes rájönni... Én tök aranyos rucikat hordok, mert azok tetszenek, és lef*som ha valaki kinevet. Egy életünk van a fenébe is, senki nem veheti el azt hogy milyen akarok lenni abban az egyben amim van. Márpedig én aranyos akarok lenni, és érdekes, minden ismerősöm és barátom szerint az vagyok, aki láttak már. Csak az írogat hülyeségeket, akinek az a berögződése hogy aranyos=pici és semmi más nem is számít.
2012. márc. 19. 20:41
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal jobb ha egy csaj szexi mintha aranyos lenni. sokkal nőiesebb :) bár az a rossz, hogy a pasik alacsonyra nőttek :D
2012. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ahol lakok itt vidéken a lányok sokszor zavaróan piciknek tűnnek hozzám képest de sose éreztem úgy hogy a fiúk nem elég magasak. Inkább az a gond, hogy manapság egy fiúnak már nem elég a 8-10 centivel alacsonyabb lány... nem, nekik 30-40 centi különbség kell, amit szintén nem tudok honnan jön ez a mánia, de megkönnyítenék a lányok életét ha nem ez lenne az elvárás. Egy átlag magasságú fiúnál még simán alacsonyabb vagyok annyival hogy szerintem okés legyen, + magassarkút sem hordok... de hát ez van. Extra igények =_= Amúyg meg, a szexiség lehet hogy jó, de az sem áll jól mindenkinek. Hiába vagyok magas, ha alapból egy semmi-mellű, csámpás, kislányosabb arcú lány vagyok, így nem leszek szexi, de a magasságom miatt meg aranyos sem, aztán kb. az jön ki, hogy a selejt kategória...
2012. márc. 19. 20:55
 15/25 anonim ***** válasza:

Ez nem mánia, csak az az igazság, hogy ha jobban megnézed azok a modellek akik kb 170/5-180 között vannak... elég hogy is mondjam kitűnnek. A suliba jár egy 170-75 cm-es csaj.. de mindenki úgy néz fel rá..a pasik többsége 180 körül van és érthető, hogy alacsonyabb lányra vágynak, aki magassarkúban sem néz le rájuk és azért, ha egy 170 cm-es felvesz egy 10 cm-es magassarkút, az már elég necces.

Én 160 cm vagyok, de valószínűleg még nőni fogok. Régen én is olyan magas akartam lenni... pl: 170, 175... de minden pasi azt mondta, hogy úgy nem is lennék szép. A legjobb magasság SZERINTEM és hangsúlyozom, hogy csak szerintem... 160 és 165 cm között van. Annál több nem is kell. De ha megmondanád, hogy milyen magas vagy, talán többet tudnánk mondani, hogy tényleg magas vagy e vagy csak te gondolod magad annak. Egyébként, ha nagyon vékony vagy az is nagyobbnak látszat picit.. mindenképp viselj lapos sarkút. :)

2012. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
168 vagyok. csak mert nem tudlm, mindenhol azt olvaosm hogy 164 az átlag és szerintem ez reális is.. és ha pl leméred vonalzón (nem hülyeség, én is akkor döbbentem rá..) akkor ez a 4 centi nem valami sok, és ennyivel növöm túl az átlagot akkor nem értem hogy miért nem lehetek aranyos :/ meg nem is rohangálok 10 centis magassarkúban, a tornacipő a leggyakoribb elem, a legmagasabb cipőm amit hordok utcára, az egy 4-5 centis talpú különleges darab amit nem is lehet kapni Mo-n, a stílushoz adódik amit kedvelek, és akkor sem válog meg tőle ha "ronda 173 centis leszek tőle" lol... meg nem azért de ez mi, hogy 170-175 centis lány már nem szép? ezt ki találta ki, ez valami törvény? azért remélem nem mindenki gondolja így... azok a lányok se tehetnek róla akik ennél is magasabbra nőnek..és valahogy őszintén sajnálom is őket emiatt a buta új divat miatt, hogy minél alacsonyabb egy lány annál kelendőbb. nekem bőven megfelel már egy 180 centis fiú, és csak röhögni tudok azokon akiknek a 150 centijükhöz alapkövetelmény h min. 185 legyen a fiú, lol.
2012. márc. 19. 22:48
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt meg tök nehezen hiszem el, hogy a sulitokban ennyire kirívónak számít egy 170-175 centis csaj (meg nem mindegy h most ő akkor tényleg 170, vagy 175) nálunk azért elég sokan vannak akik akkorák mint én vagy magasabbak is picit. Olyan is van, aki sokkal magasabb, pedig az utcán pl sokkal kisebb lányokat látok itt mint amikor felmegyek pl Bp-re. (vidéki vagyok). Általános iskolában még meg is érteném hogy kitűnik az az egyszem 170-175 centis lány... általánosban én is kitűntem, mert már 13-4 évesen is ekkora voltam (19 vagyok most)
2012. márc. 19. 22:50
 18/25 A kérdező kommentje:
Am. bocsi hogy 3 részletbe írok választ, és ilyen sokat, csak mindig kifelejtek valamit. "160 és 165 cm között van. Annál több nem is kell. " erre a mondatra csak annyit, hogy ez szép és jó lenne akkor ha mi dönthetnénk el. Tudod én is szívesen megmondtam volna a szervezetemnek 12 évesen 160 centinél, hogy na akkor most állj meg itt kérlek a növésben. És ez az amit a legtöbben képtelenek felfogni, pedig baromira egyszerű a képlet. Nem mi döntjük el... Ezért is olyan bántó a sok erős kritika és elvárás ezzel kapcsolatban. A legtöbb lány csomó mindent meg tud magán változtatni sokféle módon, kezdve az öltözködési stílustól a hajfestésig, smiknelésig, ha pl van egy adott képe, aminek meg akar felelni ÖNMAGA miatt elsősorban - de ezt az egyet hogy magasság még a plasztikai sebészet sem tudja csökkenteni... max. majd az évek, az öregedésnél... Ez kéne hogy eszébe jusson azoknak akik gúnyolják a magasabbra nőtt lányokat, ugyanúgy mint pl az átlaghoz képest túl alacsony fiúkat, meg még sorolhatnám...
2012. márc. 19. 22:54
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
180cm vagyok és 27éves. És elég gyakran hallom, hogy aranyos vagyok, amit már unok is, én szexis akarok lenni, de hát ez csak igen ritkán jön össze. Régiesen öltözködöm, szeretem a kifinomult darabokat, ezért olyan hölgyes megjelenésem van. Hát pedig belül nem vagyok éppen egy szerény, visszafogott lány. Tehát engem is félreismernek, valószínű engem az arcom miatt, de hát ez van, én tudom milyen vagyok. A pasik meg, igen, élőben nem tudok ismerkedni, az előbb leírtak miatt, meg talán a magas nőktől tartanak is egy kissé. Nem egyszerű a magas nők élete, de hát ki kell hozni belőle a legtöbbet:-)
2012. márc. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
168 az pont nem magas, kérdező! Első válaszoló vagyok, én is ennyi vagyok, de korántsem magas, hanem a pont jó. Ez tudod miért hatalmas előny? Erre rá lehet fogni azt is, hogy aranyos, azt is, hogy szexi :P Lapos és magassarkúban sem vagyunk túl alacsonyak/magasak.
2012. márc. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!