Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? (képek)

Mit gondoltok rólam? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 17. 09:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
79%

Aki az 1. és a 3. kommentet küldte, annak üzenem, hogy biztosan csak irigy vagy, de ne aggódj, pár év múlva lehet, hogy te is olyan szép leszel mint ő.


Utálom azokat az embereket, akik pár kép alapján minősítik az embert úgy, mint egy igénytelen p*csa. Meg azokat, akik irigységből lek*rvázzák a másikat.


Szerintem nagyon szép vagy és nem egy átlag lány, mert ilyen korban az emberek elég hülyén tudnak kinézni. :)

2012. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

"pár év múlva lehet, hogy te is olyan szép leszel mint ő."


Mellem fog nőni és női ruhákat hordok majd?

17/f

2012. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
49%

Az átlagnál szebb, de belsőleg, viselkedés szempontjából egy teljesen átlagos (értsd: minden szembejövő, kicsit is menő pasit leszopó, illetve minden szembejövő, kicsit is menő kannal párzó) tiniribi vagy.

22F

2012. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:

[link]


Ez nagyon tetszik, szerintem nagyon szép vagy kb 15-16 évesre tippellek. :)


18/F

2012. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 htfshgfjhfuvhftzdhjf válasza:
Ez a lány gyönyörű és nem tudom miért kell le k*rvázni.Ez rohadt nagy irigység.És mit érdekel titeket ha lepontoznak.(én lesz@rom az egész pontozós hülyeséget,azt se tudom én hogy állok pontozás szerint).És még egyszer:külsőleg gyönyörű vagy( a belsődet így nem lehet megállapítani,de te nem is ezt kérdezted)
2012. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Szép arc szép test, jó kisugárzás.

Nekem kb az ilyen lányok jönnek be.

Nem a külső hanem inkább a kisugárzás miatt.

Nem lehet ezt elmondani :)

21/F

2012. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Tényleg szép vagy, és van egy nagyon jó kisugárzásod is :)
2012. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Néztem végig a képeket,már akartalak dicsérni de az utolsó valami borzalmas!! pedig azt akartam írni,hogy szép vagy és mellé még nem is ilyen közönséges a stílusod...de az utolsó lerombolta az egészet:(((19F
2012. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Mit gondolok rólad? Azt, hogy belédestem. Bár szerintem túl fiatal vagy hozzám...:)
2012. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!