Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb hány kilót fogyjak?

Kb hány kilót fogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 171 centi vagyok és 53kg, szeretnék szép sovány lenni. Szerintetek hány kilót fogyjak? :)
2012. febr. 20. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, már gy is tök vékony vagy. Inkább híznod kéne.
2012. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vékony vagy, és ezt te is jól tudod. De hízni semmiképp se hízz, inkább izmosodj, formásodj.
2012. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na de azért kb 3kg lekéne adni, komolyan! biztos jobban néznék ki....
2012. febr. 20. 17:46
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

B.zdmeg, akkor fogyjál le... -.-

Tök mindegy mit pofázunk, akkor meg minek kérded meg te szerencsétlen?

2012. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Jó, akkor fogyj le 3 kilót. Egészséges fogyással elég nehéz lesz, mert tulajdonképpen nincs súlyfelesleged, de nem akarom tovább növelni az egódat...

De nehogy azt hidd, hogy úgy csinosabb leszel. Nem fog jelentős változást hozni. A testedet csak is sporttal formálhatod, úgy meg csak gebe leszel, és kész.

2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

kamu :)


...de ha mégsem, akkor halj éhen, így is elég sok szánalmas kis hülyegyerek alkotja a jövő társadalmát...

2012. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
semennyit. inkább hízz
2012. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket. Most belegondoltam.. lehet hogy így soványnak tűnik, de valójában nem mert rosszul oszlik el rajtam a súly... sajnos.. :/ Az egóról meg csak annyit, hogy nem lehet olyasmit növelni ami nincs is.. Mozogni próbálok, kondizgatok csak annyi a baj, hogy túl lusta vagyok és előző héten is csak egyszer volt erőm lemenni.. Nehéz felemelni azt a nagy hájas seggemet a konditerembe, és neki állni edzeni, pedig ha már bennevagyok akkor könnyebb.... annyit szoktam csinálni, hogy a teát cukor helyett édesítővel iszom, és a lekváromban sincsen cukor.. xD semmi extra, csak etetem azt a rendkívül értelmes agyamat azzal hogy így hamarabb lemennek a kilók...
2012. febr. 20. 18:03
 9/19 anonim ***** válasza:
kb semennyit -.-"
2012. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Figyelj hülyeség ha valaki azt mondja nem kell semmit sem csinálnod magaddal. mozogj. Ha sportolsz növeled az izmaid és formázódsz. A mozgás mindenkire ráfér. ÉS valóban kevés az 53 kiló. Az ideális leg leg leg legalja. Én 60 kiló vagyok de max 57-re szeretnék lefogyni. És normális alakom van.
2012. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!