Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le az arcomból?...

Hogyan fogyjak le az arcomból? Olyan kis pufi az arcom, mihelyt egy-két kilót hízok.

Figyelt kérdés
Lefogyni meg nem könnyű, amióta az uj munkahelyemen vagyok, ahol irodai munkát végzek és sokat ülök.. Tényleg csak két kiló ment rám, de az az arcomra meg a fenekemre. Tornézom, pilateszezek, guggolások stb, de hiába, még igy sem mozgok annyit mint korábban, mig hiperaktív voltam és mentem mindenfelé. Ugye most a munka korlátoz.
2011. júl. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha leakarsz fogyni el is kell szánni magad,mert amit olvastam az jön le,hogy nem nagyon megy vagy nem akarsz és nem is tudsz a munkahelyed miatt.Azért mert pilótakekszet eszel nem fogsz lefogyni,bocsi.Amikor van időd járj el futni,mert az mindenhonnan fogyaszt,izmosít ja és az étkezésre is figyelj oda.
2011. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDD nem pilótakekszezek, hanem PILATES-ezek, ez ilyen tornaféleség :). Köszi a tippeket amúgy! A futás nem rossz ötlet.
2011. júl. 12. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom,azt hittem rosszul írtad,de hülye vagyok xd

akkor ne haragudj :$

2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyan már, semmi baj :)
2011. júl. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!