Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Milyen...

Hogy fogyjak le? Milyen mozgást válasszak?

Figyelt kérdés

eldöntöttem,hogy mostmár épp eleget híztam nyáriszünet óta,úgyhogy le akarok fogyni


de már többször is próbáltam,futottam,felülés,minden,de pár nap alatt feladtam,mert egyszerűen nincs hozzá türelmem


nincs valami olyasmi torna,vagy valami,amivel gyorsan fogyhatnék le,úgy hogy azért ne is hízzam vissza,mintha koplalnék? :||


és mielőtt jönne bárki is cseszegetni,hogy nincs akaraterőm,akkor azoknak szól,hogy nem az,hogy nincs akaraterőm,egyszerűen csak türelmetlen természetű vagyok...


13L


2011. okt. 29. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt belekezdesz... aki itt kövérnek gondolja magát, annak 3/4-e teljesen normális testalkatú. Biztos, hogy neked szükséged van rá? 13 évesen nagyon gyors az anyagcseréd, ilyenkor még ritka a valódi súlyfelesleggel küzdő lány.
2011. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát....végülis nem vagyok azért egy bálna,eddig nem is sportoltam semmit,szóval ha úgy nézzük,még egész jó alakom is van....csak a hasamon van egy kis felesleg meg a combomon :) és ezt nem csak én találom ki,pár paraszt gyerek cseszegetett is miatta a suliban...és azért gondolom ez nem egy véletlen egybe esés,hogy mindenki azt mondja,elengedtem magam :)
2011. okt. 29. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, tegyél fel magadról képet, takard ki az arcodat ha zavar. Az nem mérvadó, hogy az iskolában piszkálnak. Az iskolában mindenki piszkál mindenkit valami miatt.


Ha csak a hasaddal van gond, valószínűleg egyáltalán nem kell fogynod.

2011. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen ne fogyókúrázz, tönkreteszed a szervezeted. Hány centi vagy és hány kilogramm? Az se biztos, hogy van rajtad pluszkiló...
2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de biztos hogy van rajtam,159 cm vagyok (bár sztem szar a mérőszalag amivel apám mérte,mert a barátnőm 165 és alig magasabb nálam vagy 2-3 centivel...) és 55 kg :S
2011. okt. 29. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

13 évesen még nincs kialakult testsúlyod, így nem is kell ennek alakításával foglalkozni. A természet elintézi helyetted.

De ha mégis aggaszt a kérdés, akkor


[link]


számítsd ki a testtömegindexedet, ami majd fényt derít arra, hogy túlsúlyos vagy-e.

Egyébként nem, 160 centivel, 55 kilóval, 19-24 éves korral női nemmel számoltam neked és 21,48 az eredmény.


Szöveges értékelés:

Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


Ne akarjál lefogyni, mert pont jó vagy.

19/L

2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!