Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok.80 kg és...

17 éves lány vagyok.80 kg és kb.170 cm. Szerintetek milyen mozgást válasszak, hogy fogyhassak?

Figyelt kérdés

Eleve erős csontozatú vagyok, sokszor próbáltam diétázni, de sose sikerült teljesen lefogynom. Szeretnék mozogni diéta mellett. Nektek hogy sikerült fogyni? Mit ajánlanátok nekem?


üdv :)


2010. szept. 8. 17:03
 1/5 anonim válasza:
fitness? vagy ilyen konditermi tornák
2010. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fitnessen már én is gondolkodtam,de kisvárosomban nemigen van lehetőség annyira,nincs konditerem.

Köszönöm a válaszodat :)

2010. szept. 8. 18:15
 3/5 anonim válasza:

Szia:)

A legjobb alakformáló sport az úszás ..:) napi 30 perc alatt is 1-2 hónap alatt könnyen tudsz vele fogyni..:D ha meg nem szereted vagy nincs hozzá kedved akkor mindenféleképpen valami olyan sportot válassz amellyel nem izmot építessz , hanem szálkásitasz ...

Szerintem az úszás a legjobb mert nem csak szállkásit hanem kellemes is a vízben lubickolni:D HAJRÁ !!!

2010. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál :)

Nagyon szeretek úszni,de azt is csak Nyáron tehetem meg,nincs fedett uszoda itt sajnos. Szálkásítás jó lenne,mi a véleményed Rubint Réka tornájáról ? Azt hallottam egész jó. :)

2010. szept. 8. 18:56
 5/5 anonim válasza:

Nagyon jó lenne: D én is szoktam rá tornázni nagyon jò.(: még énekel is meg folyton beszél közbe a réka úgyhogy nem unatkozhatsz..:). Ezen kívül még DVD -ken nagyon jók a pilates-ek :)

Egy bajuk van ... Hogyha nem áll melletted senki aki ,,figyel" akkor képes vagy magadban lecsalni a feladatot;) néha áthíbvhatod a barátnőid így az idő is gyorsabban megy meg bizonyítani is akarsz nekik ezért végig csinálod a feladatokat :D.

2010. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!