Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak, hogy szép...

Mennyit fogyjak, hogy szép legyek?

Figyelt kérdés
'75 cm magas vagyok és ehhez 57-58 kilogramm párosul... szerintem nagyon molett vagyok. Mennyit kéne fogynom hogy jól nézzek ki? És milyen gyakorlatokat/diétát javasoltok ha a fenekemről de főleg a combjaimról szeretnék fogyni?
2011. márc. 9. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 162cm-hez vagyok ennyi, és szerintem jól nézek ki, mondjuk én sportolok. Sport és édességek, chipsek örökre felejtve:(
2011. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

19-es testtömegindex-szel molett?

Neked nem a súlyoddal hanem az agyaddal van baj :)

2011. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, pontosan tisztában vagy vele, hogy nem vagy kövér. Tehát, vagy unatkoztál, vagy annyira önbizalom hiányos vagy, hogy szinte éhezel a megerősítésre.

Egyébként ha nekem választanom kéne, inkább lennék kövér, szép arccal, mint sovány, csúnya arccal. A testsúlyon lehet változtatni, az arcon természetes módszerrel nem.

2011. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 kilót.
2011. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te vagy nagyon hülye vagy, vagy pedig törpe:D
2011. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy szükséged lenne fogyásra. Inkább sportolj, hogy szép formás legyél.
2011. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Most viccelsz? Örülj neki, hogy ilyen alakod van! :) Egyáltalán nem vagy kövér! Vagy csontváz szeretnél lenni? :)Mert ahhoz tényleg kéne még fogynod jó pár kilót! :D De amúgy szerintem inkább a súlyod helyett inkább azon agyalj, hogy miért nem tudod elfogadni magad? Ha ezt tisztázod, akkor már nem is leszel duci! :)
2011. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nagyon is jól tudja, hogy jól néz ki csak várja, hogy majd mindenki jön azzal, hogy "jaj de jó neked, nem kell fogynod" meg "irigyellek".


Kicsit sok a szabadideje, manapság nem adnak sok leckét a kis középiskolásoknak...

2011. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet azért látod magad molettnek, mert löttyedt vagy, nincs izmod. Sportolnod kéne. Én 160 centihez vagyok 53 kiló és nincs rajtam felesleg.
2011. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De honnan tudjátok, hogy nem molett?

És 163 vagyok 53 kilóval, de én vagyok az osztályban a 2. legvékonyabb. Barátnőm 164cm és ő 50 kiló, mégis van felesleg rajta bőven. Hogy miért mert nehezek a csontjaim, más a felépítésünk. Úgy hogy láttatlanban csak nagyon vázlatosan tudom mondani hogy MAX. 5kiló és SPORT.

2011. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!