Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak, hogy szép...

Mennyit fogyjak, hogy szép legyek?

Figyelt kérdés
'75 cm magas vagyok és ehhez 57-58 kilogramm párosul... szerintem nagyon molett vagyok. Mennyit kéne fogynom hogy jól nézzek ki? És milyen gyakorlatokat/diétát javasoltok ha a fenekemről de főleg a combjaimról szeretnék fogyni?
2011. márc. 9. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy nem szép, löttyedt az alakja, még az is simán lehet, hogy van rajta zsír, de az biztos, hogy nem molett vagy kövér. Akármilyen is a testalkata, a csontozata és a testzsírszázaléka, biztos, hogy nincs rajta 10 kg felesleg.


175 centis nőnek kb. 60-65 kg lenne az ideális +- pár kiló belefér.


Hacsak azért tetted fel a kérdést, hogy dícsérjenek, keress magadnak jobb elfoglaltságot, ha pedig gáz az alakod, kezdj el sportolni.

2011. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

170 centihez vagyok alapesetben 58 és egyáltalán nem molett.....te jó ég.....cerka akarsz lenni? Akkor ezt írd inkább.

A mennyit fogyjak hogy széplegyek kérdés meg baromság mert

- ha valaki nem szép azon nem változtat a súlya, ha meg szép azon sem

- az ARÁNYon múlik minden tehát kép nélkül senki nem tudja megmondani ezt, mert nem tudjuk hogy eleve a csontozatot könnyű vagy nehéz-.

2011. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de szerintem te már az agyadat is lefogytad... 175 centi mellett 58 kilóval nem lehetsz molett. Főleg nem nagyon. Én 167 centi vagyok, és kb ennyi kiló. Oké, egy öt kilót kb. jó lenne, ha fogynék, a molettől nagyon messze vagyok...


22L

2011. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!