Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink- és frizuraötlet randira?

Smink- és frizuraötlet randira?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 19 éves lány vagyok, hamarosan randim lesz egy sráccal, aki most töltötte a 30at. Még sosem voltam randizni ilyen nagy korkülönbséggel. Gondolom, ennek a korosztálynak már kifinomultabb ízlése van, jobban szereti a természetességet, ami felé én abszolút hajlok is, szóval szívesen áttérnék ilyen irányzatra. Milyen sminket és frizurát ajánlotok? A szemem sötétkék, a hajam sötétbarna nagyon enyhe vöröses fénnyel, derékig ér, elöl kis oldalfrufruszerűséggel. Köszönöm előre is! :)
2012. jan. 21. 19:45
 1/1 raynie válasza:

Hát az az öltözékedtől is függ. Azt mondod kifinomultabb? Szerintem akkor halvány árnyalatokat használj: mivel neked is hasonló adottságaid vannak mint nekem, szerintem próbáld ki a bordós, barnás keveréket, persze csak finoman a színekkel, vagy akár a sötét kéket is keverhetnéd az ezüsttel illetve feketével. Ha teltebb a szád akkor hangsúlyozhatnád egy kis rúzzsal, ha inkább szépen ívelt, vagy szív alakú akkor csak egy kis fényt adj neki hogy kiemeld.


A hajadat szerintem vétek lenne feltornyosítani. Engedd ki és vigyél bele pár hullámot, és hagyj elterülni néhány göndörebb tincset a válladon is. Sok sikert!

2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!