Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Randira ez így jó...

Segítség! Randira ez így jó lesz? Melyik legyen? Mit még hozzá? Hogy legyen a hajam? Hogy sminkeljek?

Figyelt kérdés

álmaim pasijával lesz a randim,de nem tudom mit vegyek fel:S

1. variáció:

nadrág: [link]

póló: ehhez hasonló, csak a mellrész is szűk, a mell alatt úgy néz ki, mintha rakott lenne, kerek a nyakkivágása és kék-fehér csíkos: [link]

Ehhez piros vagy kék fülbevalót vennék fel + fehér táska, sál, fekete telitalpú bokacsizma.

2. variáció:

szoknya: nagyjából ilyen, csak az enyém szebb: [link] + fekete harisnya

póló: rózsaszínű (majdnem pink): [link] , alulra vennék fel egy fekete vékony hosszú ujjú pólót, vagy pedig erre rá egy bordó kardigánt. Melyiket?

Ehhez egy hosszú nyakláncot vennék fel, amin egy fekete szív van. A cipő ugyanaz mint az előbbinél. Fekete táska párosulna ehhez a variációhoz és lila-bordó sál.

és a kabát is marad mindkettőnél: kb. ilyen, de nekem nincsenek rajta ilyen gombok és téli: [link]

Melyiket válasszam? Hogy sminkeljek hozzá?(nagyon nem tudok sminkelni, de akarok) Milyen legyen a hajam? Ovális arcom van, göndör barna hajjal, hófehér a bőröm.

Köszönöm előre is a válaszokat!!


2011. nov. 4. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem tetszik,de ha választani kell akkor a nadrág a pink felsővel.
2011. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

szija elsőnek is gratulálok!! :)

hát én a szoknyát egyáltalán nem ajánlanám mert már hideg!

kerestem neked ovális arcfomákhoz illő hajat:)

képeket mutatok :)

1. [link]

2. [link]

3. [link]

smink: én szerintem a természetes arcnál nincsen szebb :) de persze egy kicsi nem árt meg, ne vidd túlzásba elég egy kis szemceruza és szempillaspirál. remélem tudtam segíteni!

14/L

2011. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsaszín pólót vedd fel a farmerral + bordó kardigán, nyaklánc, sál és fekete táska. :)
2011. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
előző voltam és a farmer nadrág a pink felsővel és hozzá illő sál és ékszer.
2011. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Mindenképp a 2. variáció:) ÉS nehogy felvegyél akármit is a felső alá mert az úgy nagyon gagyi,inkább vegyél fölé egy bolerot,az úgy aranyos lesz.

Tuti nem fogsz fázni,úgyis lesz rajtad harisnya,nah meg nadrágba se lenne sokkal melegebb.

A hajad hagyd simán göndören.

Sminkkel se kell tulzásba esni,alapozó,spirál,egyhe szájfény és én a helyedben kihúznám fekete tussal a felső szemjéjamat.

18/L

2011. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tudom, hogy egyik sem jó, de ez van, sajnos :S
2011. nov. 4. 19:24
 7/16 anonim ***** válasza:

azért jó lenne tudni hogy hova mentek, de én a másodikra szavazok, de ne vegyél a fölső alá semmit. Ha nem tudsz sminkelni, de nagyon akarsz, akkor csak óvatosan, mert eléggé viccesre is ki lehet kenni magad.

Üdv!

19/F

2011. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nadrág a pink felsővel és alá ne vegyél semmit .A kabát is tetszik.:) A hajad szerintem hagyd így. A smink: alapozó,vagy púder, szemceruza,szempillaspirál,szájfény,és esetleg szemhéjfesték de csak ami jól áll, és nem túl hivalkodó.:)

Szerintem nagyon csini leszel, és sok szerencsét^^!

2011. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor a pink felső lesz kardigánnal és kedvtől függően szoknyával/nadrággal. A programot én sem tudom, de egész nap együtt leszünk.
2011. nov. 4. 20:23
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Fel ne vegyél a rózsaszínhez bordót, hogy lehet ilyen tanácsod adni? Annál undorítóbb, ocsmányabb nincs a világon..
2011. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!