Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Randira ez így jó...

Segítség! Randira ez így jó lesz? Melyik legyen? Mit még hozzá? Hogy legyen a hajam? Hogy sminkeljek?

Figyelt kérdés

álmaim pasijával lesz a randim,de nem tudom mit vegyek fel:S

1. variáció:

nadrág: [link]

póló: ehhez hasonló, csak a mellrész is szűk, a mell alatt úgy néz ki, mintha rakott lenne, kerek a nyakkivágása és kék-fehér csíkos: [link]

Ehhez piros vagy kék fülbevalót vennék fel + fehér táska, sál, fekete telitalpú bokacsizma.

2. variáció:

szoknya: nagyjából ilyen, csak az enyém szebb: [link] + fekete harisnya

póló: rózsaszínű (majdnem pink): [link] , alulra vennék fel egy fekete vékony hosszú ujjú pólót, vagy pedig erre rá egy bordó kardigánt. Melyiket?

Ehhez egy hosszú nyakláncot vennék fel, amin egy fekete szív van. A cipő ugyanaz mint az előbbinél. Fekete táska párosulna ehhez a variációhoz és lila-bordó sál.

és a kabát is marad mindkettőnél: kb. ilyen, de nekem nincsenek rajta ilyen gombok és téli: [link]

Melyiket válasszam? Hogy sminkeljek hozzá?(nagyon nem tudok sminkelni, de akarok) Milyen legyen a hajam? Ovális arcom van, göndör barna hajjal, hófehér a bőröm.

Köszönöm előre is a válaszokat!!


2011. nov. 4. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én valami csinos csizmát vennék fel farmerrel, hozzá egy egyszerű, szűkebb színes pólót (de nem túl szűk!!!), egy színben hozzáillő csinos kardigánt, valami szép táskával, kabáttal, sállal. Ha hideg van, a sapit se szégyelld!

Egy pici fülbevalót tegyél a füledbe, azon kívül már ne legyen túl sok ékszer rajtad, szerintem az nem szép. Vagy egy szép nyaklánc, vagy egy klassz karkötő/ gyűrű.


A hajad legyen természetes, nem kell túlzásba esni. Hullámosítsd be vagy vasald ki, de egyiket se muszáj.


http://www.youtube.com/watch?v=vQ_gSXhj1tE

itt egy videó egy egyszerű de csinos sminkhez, én ilyesmit készítenék magamnak


Sok sikert!


22/L

2011. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2. :) egyértelmű
2011. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,a képek nem egyeznek meg a valósággal, csak , hogy kb. így néz ki. A csíkos pólóm nem is hasonlít arra, amit belinkeltem, csak az ujja, hogy olyan szűk,és igazából az a kardigán nem bordó, hanem sötét rózsaszín, a póló is olyan szín, csak világosabb.
2011. nov. 5. 13:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel rózsaszín pólóhoz bordó kardigánt... Nem bántja a szemedet?
2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha rózsaszínhez zöldet veszel fel, az se fog feltűnni neki. férfiként mondhatom, hogy rohadtul nem foglalkozunk ezzel, nálunk olyan van, hogy csinos - nem csinos. úgyhogy már túl is görcsölted a témát.
2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
rózsaszín póló,egy sötétebb csőfarmerrel,fekete cipő,fekete kabát.. fülbevalónak fekete vagy rózsaszín. a hajadat avyg öndören,avyg vasald ki.:)
2011. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!