Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit vegyek fel első...

SÜRGŐS! Mit vegyek fel első randira?

Figyelt kérdés

1,5 óra múlva indulnom kell és teljesen kétségbeestem :/ van egy fekete csőszárú nacim, eddig ok. tuti ezt veszem fel, mert ez az 1 ami normálisan néz ki, a többi mosásban, szoknyába meg nem akarok menni. De mi legyen a felső? legyen divatos? laza? party-s? kislányos? :S és a smink? mondjatok kérlek jó sminkötleteket... vmi szép visszafogottat.

a hajam most mostam meg, nagyonpici göndörség van benne, de nem áll jól az összefogott/konty, stb... a kiengedett viszont már uncsi. ja, a vállamig ér.

és cipő? legyen balett, vagy picimagassarkú, vagy sportcipő?

HELP! :)


2011. ápr. 21. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem sminknek valami füstöset, barnával vagy feketével + egy kis szájfény

én egy trendibb felsőt ajánlanék, mondjuk valami hosszítottat derékövvel + MAGASSARKÚ :))))

szerintem a hajad kiengedve legyen :)

sok sikert :)) majd írj h sikerült a randi

2011. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=zupy7R4uR2g


akkor szerintem ez lesz a smink, meg találtam egy félvállas ezüst-fekete felsőt :) egyébként 1 éve haverok vagyunk a sráccal, de még csak most mert randira hívni szal egy picit izgulok :)

2011. ápr. 21. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?? :D
2011. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó volt :) a srác el volt ragadtatva, és azt mondta, kár, hogy nem mert hamarabb elhívni. hazakísért, aztán az ajtóban csak egy puszit adott :) de édes volt :)


köszönöm a segítséget ;)

2011. ápr. 23. 01:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!