Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel ha ilyen...

Mit vegyek fel ha ilyen randira megyek?

Figyelt kérdés

Szóval valamikor a hétvégén randizok egy sráccal és elvileg korizni megyünk!

Mit kellene felvennem ha csinos is akarok lenni,de nem akarok se túlöltözött lenni,de túl alul öltözött sem,szóval ilyen melegítőfélét nem igazán szeretnék felvenni!

Szóval mit javasoltok mit vegyek fel,amiben csinos is vagyok,de nem fagyok meg benne?

És amúgy nem hordok sapkát,de ide fel kéne venni és milyen legyen a hajam?Gáz ha kettőbe befonom?(nem túl hosszú a hajam,a vállamig ér vagy még addig se)

Légyszi adjatok ötleteket,hogy hogyan kéne egy ilyen randira jól felöltözni!??Ti mit vennétek fel?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!

18/L


2010. jan. 14. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lazább farmer, amiben könnyű mozogni. (Ne csípőfarmer) Egy hosszú ujjú felső, erre pulcsi. A hajadat nyugodtan befonhatod, aranyos lesz. Magas sarkú csizmát vagy félcipőt vennék, a korizáshoz úgyis leveszed, ha meg elmentek valahova utána, akkor csinos leszel oda is.
2010. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Farmer, a cipo..hàt valami nocisebb tornacsuka.( ugyis kori lesz rajtad)

Felulre egy csini de sportos dzseki, alà garbo. Vagy: asszem otthon a Decathlonban is lehet kapni ilyen polàr felsoket, ne ijedj meg, nem ezek a nagy bo, undorito melegitofelsohoz hasonlo borzalmak, hanem testhezàllo , igen szép kis "pulcsik", kis himzéssel az oldalukon.Az is szép egy farival, és akkor még dzseki sem kell.

2010. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz korizni, akkor vegyél vastag harisnyát (alá esetleg mehet egy nejlon), lábszárvédőt és szoknyát. Viszonylag kevesen mennek korizni szoknyában, ezért különleges és csini. Főleg ha tudsz korizni és fűzős korid van. Ha nem, akkor inkább nadrág, mert ugye ciki szoknyában elesni!

Ha van valami vastag kötött pulcsid, az nagyon jó hozzá, ha valóban koriztok, úgyse kell a kabát (csak öltözz jól alá: top, valami felső és egy vékony pulcsi).


De jó lehet pl. farmer, pulcsi és olyan pufi mellény is.

Annyi a lényeg, hogy jól ötözz fel, mert a vacogós csajszi nem annyira vonzó. A lábadra vegyél legalább 2 réteget. Praktikus a valahogy összefogott haj, mert nem lóg a szemedbe, vagy kibontott haj, ha sapkát veszel rá. A sapka, kesztyű fontos, egyrészt hogy ne fázz, másrészt véd, ha elesnél.

2010. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,várok még további ötleteket is!

Amúgy tudok korizni,de azért szerintem az is elesik néha aki tud!:D

Amúgy én is gondolkoztam a szoknyán,csak ahogy a válaszoló is írta,elég furcsán néznének rám:)

de majd még meglátom,várom az ötleteket!

Üdv!

2010. jan. 14. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Vastag zoknit vegyél fel mindenféleképpen az amúgy se látszik én tudom milyen a korizás.

Szerintem a farmer lenne a legjobb választás alulra nem pedig a szoknya,gondolj bele ha taknyolsz egyet véletlenül kint van a harisnyás segged áá szerintem az macerás.Egy oylan pulcsit tudok elképzelni ami alul hosszabb ,és rá egy vastagabb mellényt vagy simán kabátot ,szőrös kapucnis a legjobb.Hajaddal kapcsolatosan szerintem két copfba gázos az oylan dedós,inkább engedd le és húzz rá egy divatos kötött sapit vagy fogd fel lófarokba de akkor ne húzz sapkát.KEsszttyűű nagyon fontos.!!

Én ezt tanácsolom de persze olyan ruhát vegyél fel ami a te stílusodat tükrözi ami kényelmes !

2010. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyesmi fonásra gondoltam,csak kettőben:


[link]


Szóval ami olyasmi,mint a parketta csak nem olyan kicsikben,hanem kettő nagyban...nem tudtam máshogy elmagyarázni:D


Ez dedós szerintetek?

Köszi a válaszokat!

Üdv!

2010. jan. 14. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

a haajad szerintem mindenképp két copf fonás! az nagyon aranyos

és tapasztalatból mondom tetszika srácoknak, van 1 képem iwiwen ilyen hajjal, ahhoz írtak a legtöbb srác ismerősöm, hogy halál aranyos, nagyon jól áll, hordjam így többet, meg az exem is egy olyan képet rakott ki rólam a gépére mikor még 1ütt voltunk, szte is aranyos:)

2010. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!