Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira megyek. Mondanátok jó...

Randira megyek. Mondanátok jó összeállításokat?

Figyelt kérdés

Alakom: vastag comb:S, szélesebb csípő, vékony derék, nagy mell

Mit ajánlotok, mibe menjek, ami jól is áll?

egyébként sétálni megyünk. (:


14/L


2010. szept. 23. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Kockás ing, farmer, tornacsuka.:D


Vagy ha nőiesebbet szeretnél, magassarkú (amiben tudsz sétálni kilométereket), tunika (mert ápol és eltakar).

2010. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszii. ezekre gondoltam már én is.. :D

ha a tornacsukát választom akkor a sima fekete, vagy a fekete-pink konzervemet vegyem fel?:D

2010. szept. 23. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Tiniribi vagy. Konzerv cipőt csak a dilibogyók hordanak, rossz szokás, te kis tömegcsaj :-D
2010. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok tiniribi csak éppen k*rvára nem tudok vigyázni a cipőimre sajna.. =/

minden eddigi tornacsukám 3 hétig bitra maximum, ezért vettem konzervet, és már az első kb. 1 éve megvan, és semmi baja

2010. szept. 23. 16:32
 5/12 A kérdező kommentje:

nem. bokacsizmában leszek.. :D

így ősszel ha latyak van akkor meg gumicsizmában. :)

2010. szept. 23. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp ne nézzél úgy ki mint egy kis "tini ribi" itt arra célzok hogy sétálni mentek...:) szerintem szolidan öltözz fel...tornacipő,farmer,valami jó felső amiből nem lóg ki mindened...ha sminkelsz az se legyen túl vad.:) de ezt te döntöd el...:) következő randin vagy találkozáskor mikor mondjuk beültök valahova akkor már felveheted.:) ha első randi lesz:) akkor pedig főleg az első benyomás a fontos:) de ez stílustól is függ.és attól is hogyan ismert meg a srác
2010. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, 1.randi :)

hát csak láttuk egymást párszor, és egyszer leszólított, azóta szoktunk beszélni, és elhívott randira :D

2010. szept. 23. 17:43
 8/12 hisztis válasza:

Hasonló alakod van,mint nekem.Téged is idegesít a széles csípő?

Elmondom,mit vegyél fel.:P


Farmer csőnadrág (mindenképpen sötét színű!),világos színű (lehetőleg apró mintás) póló vagy ing,a csípődre egy vékony fekete övet és egy tornacipőt vagy magassarkút (utóbbi nyújtja a lábaidat,meg a vastag combodon sem lesz túl sok figyelem..:P).

2010. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönööm :D

jaa..eléggé zavar.. :D

amúgy magassarkút nemakarok felvenni, mert egyáltalán nem a stílusom. jó ünnepségekre velveszem a 10centiset, de hétköznapokra nem XD

2010. szept. 23. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
vedd fel azt, amiben a legjobban érzed magad, a kedvencedet, az első randin fontos az első benyomás is, miért ne magadat adnád?
2010. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!