Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vajon zavarja a fiúkat?...

Ez vajon zavarja a fiúkat? (lent folyt. )

Figyelt kérdés

átlagosan szép lány vagyok de eléggé zavar hogy kicsik a melleim, és az még jobban hogy a csípőm sem túl széles... állítólag az a legvonzóbb a férfiak számára a széles csípő, a derék csípő aránya...nem vagyok vastag, sőt talán sovány, de azért nem betegesen. lehetek vonzó így is?

13/L


2011. dec. 4. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel anyukad is talalt maganak pasit es gyanitom nem is egyet es az is lehet hogy meg mindig talal valoszinu neked is osszejon
2011. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szánalmas, hogy ien **** emberek is vannak itt, nem is hiszem el. Megkérdezett valamit, és ti ilyen paraszt válaszokat adtok. Miaz hogy takony meg hogy mennyen már aludni? Attól hogy temár beléptél a 80asok klubbjába attól még nem kell ieneket irogatni! 13évesen énis foglalkoztam magammal ilyen szempontból ,hogy vonzü vagyok e, de melyik lány vagy fiú nem ?

Nekem nem tetszenek külsőre a kövérkés emberek.Szóval.

Igen vonzó, nézd ott van pl. Audrey Hepburn aki vékony volt, kicsi mellei voltak , nemvoltszéles a csípője és csodálatosan gyönyörű volt:))

A sok bunkó emberrel akik ilyeneket irkáltak azokkal meg ne foglalkozz:D

17/L

2011. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tényleg értelmes válaszokat:) van jogom azzal foglalkozni amivel szeretnék;)
2011. dec. 6. 18:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Két kis takony hogy bevédi egymást, bruhahaha.
2011. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk taknyok anyad a takony.szerintem nekünk már most több élettapasztalatunk van és intelegenciank mint neked.úristen attól h még tizenévesek vunk nemvagyunk taknyok. Ebből látszik h mien primitív és taplo ember vagy. Itt kotoszkodsz közbe meg egy senki vagy akinek kissebbsegi komplexusai vannak és úgy oldod meg h még úgy nyugtatod magad h másokat lealacsonyitasz meg beszologtas,z össze vissza.szánalmás vagy...
2011. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!