Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vajon zavarja a fiúkat?...

Ez vajon zavarja a fiúkat? (lent folyt. )

Figyelt kérdés

átlagosan szép lány vagyok de eléggé zavar hogy kicsik a melleim, és az még jobban hogy a csípőm sem túl széles... állítólag az a legvonzóbb a férfiak számára a széles csípő, a derék csípő aránya...nem vagyok vastag, sőt talán sovány, de azért nem betegesen. lehetek vonzó így is?

13/L


2011. dec. 4. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

13 éves vagy.

Egy takony gyerek.

Majd elkezdesz nőiesedni pár év múlva, addig meg rohadtul ráérsz bármire is.

2011. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Valami hasonló volt az első gondolatom, amit az első írt. 13 évesen még szerintem eléggé mindegynek kéne, h legyen, h a fiúknak mi a vonzó, és mi nem.

Még szinte el sem kezdtél nőiesedni, és már úgy kezeled ezt a kérdést, mintha egész életedben kis melleid és keskeny csípőd lenne. Pedig nem így lesz.

2011. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zsákos_Frodó ***** válasza:
100%
13 évesen ne csodálkozz ezen, még annyit fogsz változni, hogy csak lesel. És ne akarj kiskölyökként vonzó lenni, menj inkább játszani a barátnőiddel.
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

kösz főleg az első kommentelőnek pont erre voltam kíváncsi..-.-

anyukámnak is kis szélességű csípője van és a mellei sem nagyok, JAVÍTOM A KÉRDÉSEM: egy nő (nem én hanem egy felnőtt nő) lehet vonzó ilyen adottságokkal?

és nem erről szól az életem hogy mekkora a mellem, de ha jól tudom szabad feltenni kérdéseket amire kíváncsi vagyok ;)

2011. dec. 4. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Nah menjél aludni, mert késő van.

2011. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor: Igen, lehet.
2011. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

TAKONY GYEREK HÁT EZEN BESÍRTAM


P.öcsikém ráérsz te még ezzel foglalkozni hidd el nekem ;)

2011. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

csak hogy egy normális választ is kapj: mindenkinek más tetszik. vannak, akik pont a "fiús", kis mellű alkatra buknak. az a lényeg, hogy a leendő párod elfogadjon olyannak, amilyen vagy.

15/L

2011. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te még nagyon fiatal vagy, a tested is sokat fog még változni.

Ha egy felnőtt nőnél nézzük, akkor a széles csípő vonzó a férfiak számára. Ez úgy alapból beléjük van kódolva, hiszen látszik, hogy képes gyermeket kihordani a nő.

A kicsi mellek is sok férfinak tetszenek, tapasztalat.

De ha valaki szeretni fog, akkor nem ezek miatt, hanem a belső miatt fog és ezek csak másodlagosak lesznek a szemében.

2011. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2011. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!