Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A görbe láb mennyire zavarja...

A görbe láb mennyire zavarja a fiúkat?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok,168 cm és 17 éves,nőni már nem fogok,ezt egyébként orvos mondta.

Az a gondom,hogy mivel alacsony vagyok,jobban meglátszik rajtam,ha eszek.Egyáltalán nem vagyok kövér,sőt,mindig azt mondják,hogy nagyon vékony vagyok.Hát felül az is vagyok,nagyon is,néha azt hiszem,hogy nincs is felsőtestem,a bordám persze nem látszik ki szerencsére,a melleim is kicsik.

A combom viszont elég vastag,meg mondjuk a vádlim is.

Szóval a lábam nem túl vékony,de a problémám igazából az,hogy nagyon görbe,x lábam van.

A combomat mindig dicsérik,hogy milyen csinos,stb,miért nem veszek fel még nyáron sem térd felett érő nadrágot vagy szoknyát.De ha egyszer olyan görbe lábaim vannak?!

Hosszúnadrágban is látszik.

És olyan rossz,hogy miközben megyek,látom,hogy mindenki a lábamat bámulja,ilyenkor rám jön a sírhatnék.

Nagyon gáz?


2011. ápr. 7. 19:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint az gáz-e,hogy görbék a lábaim?
2011. ápr. 7. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:

"A combomat mindig dicsérik,hogy milyen csinos,stb,miért nem veszek fel még nyáron sem térd felett érő nadrágot vagy szoknyát."


Ebből kiindulva az még nem jutott eszedbe, hogy azért nézik a lábaidat mert jól néznek ki, talán csak te látod őket görbének? :)


Igaz, én lány vagyok, de íme egy példa amiből tanulhatsz: az egyik (egyébként elég helyes) fiú osztálytársam most negyedik év végén el kezdett panaszkodni, hogy neki O lába van. Mindenki ránézett és tényleg, de a négy év alatt meg fel se tűnt senkinek. Sőt igazán most se, csak akkor az egy alkalomkor, amikor külön felhívta rá a figyelmet.

Ne aggódj hát a lábad miatt, biztos minden rendben van! :)

2011. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a pasikat zavarja a görbe láb:S Már bocsi,hogy igy kimondom de nem kertelek.Az én barátom pl. kiszúrja az ilyen lányokat és olyankor mondja hogy "úristen,hogy néz ki az a lány,milyenek a lábai"!!!

De,hogy nyugtassalak viszont van sok fiú akiket ez nem zavarja h a lány arca szép mert ismerek sok csajszit aki csámpás és még sincs hátrányuk e-miatt!Ne észleltesd a többiekkel,hogy téged zavarnaka lábaid és legyen önbizalmad.Fogadd el magad.Akinek meg nem tetszik az ne nézzen rád.

2011. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is görbe volt a lábam, de már nem olyan.
2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát...az biztos,hogy nem a combomat nézik,hogy "hú,de csinos",látom,hogy a térdemet nézik.:S

Gondoltam,hogy a fiúkat ez zavarja...:(

Nekem egyébként látszik is,gyakran mondják,hogy jó görbe lábam van:s

Annyira rosszul esik,hiszen tisztában vagyok vele,anélkül is,ha mondják:(

2011. ápr. 7. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Sztem meg kicsit bunkók, mert nem tehetsz róla.
2011. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rakj fel róla egy képet és megmondom mennyire gáz :P
2011. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg bunkóság...

Jó,majd felteszek 1 képet

2011. ápr. 8. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
na? nem teszel képet?
2011. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!