Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nőket zavarja ha a dekoltázs...

A nőket zavarja ha a dekoltázsukat nézem? Mennyire feltűnő, ha ezt teszem? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,ha csak nézed,nem szólsz hozzám,nem szólsz be az utcán,akkor nem érdekel.Ha velem beszélgetsz,és nem a szemembe nézel,akkor felpofoználak...:)
2011. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem h. beszélgetés közben néha odanézek - ez olyan ösztönös dolog :)
2011. okt. 22. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Neked ösztönös,nekem idegesítő:)
2011. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de akkor minek vesztek fel olyan ruhát?
2011. okt. 22. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha miatt nézel oda...
2011. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Milyen ruhát?

Engem speciel olyan méretekkel áldott meg a balsorsom,hogy ha három pulóver volt rajtam se nézett a szemembe senki.

2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát én, ha olyan felsőt veszek fel, akkor nézzenek csak nyugodtan. És szoktak is :) Nem zavar, jól esik.
2011. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy pillantás oké, főleg, akkor nem zavar, ha csinosabb, esetleg szépen dekoltált felsőben vagyok. Hiszen, gondolhattam, hogy ha azt veszem fel, lesz, aki megnézni a dekoltázsomat.

Na de könyörgöm, az egy kicsit furcsa volt, amikor egy sima fekete garbóban voltam télen a suliban és a szünetben az évfolyamtársammal beszélgettem. A beszélgetés úgy nézett ki, hogy én a szemébe/arcára néztem, ő a dekoltázsomat és mellemet nézte, pedig átlagos méretű.


Egyébként nálam ez hangulatfüggő is. Van, amikor nem zavar 1-1 pillantás, van amikor igen. De ha folyamatosan néznék, legyek akármilyen hangulatban tuti nem díjaznám.

16/L

2011. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
:) A nők mindig észreveszik de tényleg mindig ha a dekoltázsukat bámulják, de azért vicces szokott lenni, némelyik hapsi aki olyan sunyin próbálja csinálni. Hogy zavar-e hát ha valaki nem viszi túlzásba és nem érzem magam mellete egy nagy mellnek magam, akkor nem, sőt még jól is esnek az elismerő pillantások. Szóval lényeg a mértéktartás lehet lesni a cicit de azért ne az legyen a szemem...:)
2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem igazán szokták nézni, sajnos nem nagyon van mit, de én valószínű mellirigységből megszoktam nézni más nők dekoltázsát, na nem olyan feltűnően:-)

27/n

2011. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!