Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavarja az erőteljes,...

Miért zavarja az erőteljes, feltűnő stílus az embereket? Hogy lehetnék olyan, akin "elnézik"?

Figyelt kérdés

tény,hogy ami idegen azt máris rossznak lát sok ember. de miért nem próbálja megismerni? esetleg a dolog jó oldalát tekinteni?

arról van szó, hogy itthon (számomra) nagyon jó ruhákban vagyok. mondhatni,ilyenkor élvezem ki azt, ami vagyok. suliba pedig póló+farmer. mert nem merem felvenni azokat a cuccokat,amiket itthon igen.

nem melegítőről van szó.

ha a stílusomat "felturbózom" és sokkal látványosabbá, erőteljesebbé teszem akkor már rajtam nevet az egész iskola, környezetem.

de vannak olyan emberek, akik ha ezt megteszik akkor még külön meg is dicsérik őket.és nem nyalás vagy bármi más szándék miatt, hanem abban meglátják a szépet és jót.

jó tanuló vagyok, rendes a magatartásom, tanárokkal sincs bajom, megadom nekik a tiszteletet. kedves, közvetlen és nyílt vagyok mindenkivel, jókedvű és életvidám lánynak ismernek. tudom, hogy a magabiztosság sokat változtatna, de nekem az se segít semmit.

szeretnék geek szemüveget felvenni, a magam által alakított pólóimban és ékszereimben járni, a körmeimet hangulatomhoz közelállóan kifesteni, stb..:)

remélem érthető,mire szeretnék kilyukadni és segítetek nekem valahogy:) köszönöm


2011. márc. 15. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyenek azok a ruhák?
2011. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk most mindenki olyan szemüveget hord, főleg a pi.csák.
2011. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem teszed, miért foglalkozol mások véleményével? Azokat dicsérik akik felvállalják magukat és nem feszengenek az öltözékükben.

Próbáld ki, mert ha nem teszed bánni fogod:-)

2011. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
például levágtam az ujját, varrtam rá textil anyagból készített virágot/virágokat, gombokat a közepére, beszűkítettem a túl bő pólóm, stb... nem igénytelenül belenyisszantottam az éppen talált ruhámba:)
2011. márc. 15. 23:01
 5/11 A kérdező kommentje:
próbáltam, és bár saját magam voltam mégse éreztem jól magam..:/ őszintén,ti mit szólnátok ha máson ilyen ruhát látnátok?
2011. márc. 15. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem azért "zavar" mert rögtön az jut eszembe az ilyen emberekről, hogy valami ellen lázadni akarnak, vagy annyira különlegesnek, egyedinek hiszik magukat, vagy feltűnési viszketegségük van, szóval nem sok jó, de persze ez nem mindenkire igaz. Próbálok nem csak a ruha alapján ítélni, de általában elég sokat elárul azért egy adott emberről.
2011. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ú, én nagyon szeretem a házilag átalakított ruhákat. *-* Próbálnék ellesni néhány fogást, ha ilyenben látnálak. :)


Amúgy van egy nagyon jó angol kifejezés, a napokban ragadt meg igazán: Haters gonna hate. Magyarán tökmindegy, mit csinálsz, úgyis lesznek olyanok, akik utálni fognak, te csak érezd jól magad! :)


[link]

2011. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy soha nem fogsz tetszeni az összes embernek. Ezzel mindenki így van.:) Egyébként, ha szereted a feltűnő darabokat akkor vállald azt is, hogy az emberek előbb észrevesznek és ítéletet hoznak, legyen az pozitív, vagy negatív. Elsősorban neked kell jól érezni magad a bőrödben.:) Ne akarj a tucat embereknek megfelelni.
2011. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is feltűnő vagyok, ez csak eleinte fura az embereknek, kell idő hogy megszokják, de utána már nem lesz bajuk vele. De ha te magad sem érzed jól magad a ruháidban akkor nem értem mit akarsz. Téged túlságosan érdekel mások mit gondolnak rólad. Ez nem jó, így sosem leszel önmagad, csak az amit mások látni akarnak.
2011. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem kezdj el így öltözni! lehet, hogy először megnéznek, vagy furi lesz, de egy idő után úgyis hozzászoknak, és elfogadják, hogy ez vagy te! amúgy meg a magad által átalakított ruhákban nincs semmi gáz. sőt! én irigylem azokat akiknek van annyi kreativitásuk, meg tehetségük, hogy ilyeneket tudnak csinálni..

21/L

2011. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!