Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavarja az erőteljes,...

Miért zavarja az erőteljes, feltűnő stílus az embereket? Hogy lehetnék olyan, akin "elnézik"?

Figyelt kérdés

tény,hogy ami idegen azt máris rossznak lát sok ember. de miért nem próbálja megismerni? esetleg a dolog jó oldalát tekinteni?

arról van szó, hogy itthon (számomra) nagyon jó ruhákban vagyok. mondhatni,ilyenkor élvezem ki azt, ami vagyok. suliba pedig póló+farmer. mert nem merem felvenni azokat a cuccokat,amiket itthon igen.

nem melegítőről van szó.

ha a stílusomat "felturbózom" és sokkal látványosabbá, erőteljesebbé teszem akkor már rajtam nevet az egész iskola, környezetem.

de vannak olyan emberek, akik ha ezt megteszik akkor még külön meg is dicsérik őket.és nem nyalás vagy bármi más szándék miatt, hanem abban meglátják a szépet és jót.

jó tanuló vagyok, rendes a magatartásom, tanárokkal sincs bajom, megadom nekik a tiszteletet. kedves, közvetlen és nyílt vagyok mindenkivel, jókedvű és életvidám lánynak ismernek. tudom, hogy a magabiztosság sokat változtatna, de nekem az se segít semmit.

szeretnék geek szemüveget felvenni, a magam által alakított pólóimban és ékszereimben járni, a körmeimet hangulatomhoz közelállóan kifesteni, stb..:)

remélem érthető,mire szeretnék kilyukadni és segítetek nekem valahogy:) köszönöm


2011. márc. 15. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Magyarul te is egy hipster lennél a sokból...? lényegében.

Igazából, ha annyira te lennél az a stílus, akkor nem éreznéd magad rosszul benne. Ez mindig alapszabály. Ha ennyire befolyásol mások véleménye, mint ahogy, akkor nem neked való a feltűnősködés. Valószínűleg ezért nevetnek ki, mert látszik, hogy nem illik hozzád igazán. Nekem legalábbis ez jött most le.

Ha meg tényleg sajátodnak érzed a dolgot, akkor vállald már föl és ne érdekeljen ki mit szól hozzá!

2011. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!