Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja ha egy lány...

A fiúkat zavarja ha egy lány több testrészét is gyantázza v. epilátorozza? (tovább lent)

Figyelt kérdés
arra gondolok h őket nem taszítja e ha mondjuk egy lány a kezét is , lábát is, meg a combját is szőrteleníti (nem borotva!) esetleg jobban szeretik a kicsit szőrösebb (nem durván) lányokat, vagy jobb a szőrtelenített? Vagy melyik a jobb: egy sötéten szőrös combú és kezű lány, vagy egy szőrtelenített?
2011. máj. 21. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Epilátorozza, ez cuki :D Egyszer 13 évesen egy barátnőm mondta ugyanezt, az epilálja :) Amúgy szerintem a keze az már sok szerintem, a láb az jó, főleg mivel én szőrös típud vagyok, de a kezemen azért nem szedem...Egyik osztálytársam szedi a kezéről, undorítóan néz ki, és még ránézni is fájdalmas :S
2011. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi h elírtam, am köszi a választ :)
2011. máj. 21. 19:44
 3/11 A kérdező kommentje:
am a lábbal az egész lábra értettél combbal együtt, vagy csak az alsó lábszárra? :D
2011. máj. 21. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a srácoknak mi jön be, de én szőrtelenítem kezem, lábam. Kézen gyanta, lábon borotva. Gyantázás után mikor nő vissza ritkább, és kevésbbé látványos. :)
2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és...minek kell a kezedet szőrteleníteni?
2011. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D és amúgy talán azért kell a kezet is szőrteleníteni mert van akinek sötét hosszú szőrös :)
2011. máj. 21. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Zavarni biztosan nem zavarja őket, vannak bunkók,akik direktbe leszőrösöznek, ha nincs szőrtelenítve a karod is. Sajnos ma már ez elvárás. Én egyébként epilálom az egész lábam, és a karom is. Előtte gyantáztattam, hogy ne legyen annyira fájdalmas, így mivel gyenge a szőr meg sem érzem szinte:)

Egyik barátnőmnek szőke szőr volt a karján, a pasiját nem zavarta, erre az egyik haverja: nem zavar hogy a barátnődnek szőrös a keze?! agyam eldobom...

2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ha valakinek szőkén szőrös a keze akkor egyértelmű h ne szőrtelenítse, én csak azzal értek egyet ha valaki azért szőrteleníti magát mert ténylegesen szükség van rá.am én is epilálom a karom és nekem se fáj :) de muszáj volt mivel nagyon sötéten volt szőrös a karom és utáltam pólót felvenni :S

és köszi a választ :D

2011. máj. 21. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Na most kedvet kaptam én is az epiláláshoz :).

Érdemes beruházni amúgy egy epilátorra? Mennyi annak kb az élettartalma?

2011. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szedek mindent. sűrű, erős, sötét szőröm van. az én exem kifejezetten allergiás volt rá, nekem sem tetszik, nem egy igényes látvány.
2011. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!