Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat egy lányon a...

Zavarja a fiúkat egy lányon a bajusz? Csók közben érezni lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Engem zavarna, létezik ipl, dpc lézer, alexandrit lézer válasz egyet sztem, a bajusz az a fiuknak való egy lány legyen szép és maradjon lány adjon magára.

Amúgy épp ma láttam egy csajt és elég szép pödörni való bajsza volt nem értem miért nem szedeti ki? :S pedig szép volt de szval...

2011. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azé' akkora ne legyen mán mint Rózsa Sándornak.
2011. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek olyan fajta, hogy szőke és nem is látszik, szerintem az nem zavar senkit.

Viszont van egy ismerősöm (lány), akinek hosszú és fekete. Meg néha az utcán is látok ilyet. Elég illúzióromboló, nem értem, őket miért nem érdekli.

2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért lánynak nem szokott olyan bajusza lenni, hogy csók közben érezni lehessen, az már durván hormonzavaros!:D de ahogy előttem is írták, ha ilyen kis szőke pihéid vannak a szád felett, azt nagyon észre se lehet venni, viszont a sötét színű (főleg ha világos bőröd van), nagyon illúzió romboló tud lenni, és ront az összképen. Egy kis gyantacsíkkal könnyen megszabadulhatsz tőle, kb 30másodperc alatt.
2011. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!