Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg szeretnék változni külsőre...

Meg szeretnék változni külsőre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,170 cm 70 kg sólyommal mindig is baj volt,mert duci vagyok,de most nem az a lényeg.Hanem,hogy hosszú sötétbarna haj,zöld szem és annyira unalmas.Mindenki i elvan,hogy szép vagyok,maradjak ilyen.De én szeretnék szemöldök piercinget,és vörös hajat,mert ez annyira unalmas.... [link] olyan hajat szeretnék,amilyen Ririnek van + [link] piercinget,de a szüleim nem engedik,csak 2 év múlva,de addig mit csináljak? :) 15/L
2011. okt. 27. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg az van,hogy ha akarok valamit,akkor mindenki rögtön mondja,hogy ne,mert én igy vagyok jól,ne vasaljam a hajam,mert sima,ne göndöritsem,mert az nem áll jó,ne vágassak siskát,mert duci vagyok,ne csináltassak pct,mert nekem az nem illik....
2011. okt. 27. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:

fúj piros haj! Egy sztárnak más ők mindent megtehetnek ,de ha te csinálod csak bámulni fognak az utcán.+ szemöldök PC nagyon csúnya lennél szerintem.

Szerintem a fazonján változtass a hajadnak esetleg frufrut is vágathatnál.Vagy ha nagyon akarsz hajfestést akkor melíroztasd ,vagy fesd be más árnyalatúra

2011. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass pc-t, de ne a szemöldöködbe.

Bárhova máshova, de ne oda, mert nem nőies, és nagyon kötött (úgy értem, hogyha sportosan vagy felöltözve, jól állhat, de vegyünk egy elegáns ruhát egy alkalomra, nem nagyon passzolna mellé a szemöldök pc...)

Én is akartam 15 évesen, de letettem róla. Orr, nyelv, monroe, köldök... Inkább ezek, gondold meg, azért van választási lehetőség, ezek inkább lányosabbak.

És van más vörös árnyalat is, ami kicsit természetesebben hat, keress olyat, és festesd be!

(Úgyis jönnek a felháborodások, hogy mi jogon buzdítom a 15 évest, de lebeszélni úgysem lehet, fölösleges azzal próbálkozni...)

2011. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, még valami:

A hajforma, meg a frufru nem azzal van összefüggésben, hogy duci vagy-e, hanem hogy milyen az arcformád.

Nyilván, ha kerek, nem áll jól az ilyen, de az oldal frufru lépcsőzetes, vasalt hajjal jól állna. (Nekem is kerek arcom van, és fodrász ajánlotta, le is volt úgy vágatva, jól állt.)

2011. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy más mit gondol, mi lenne jó, és mi nem. Frufrut akarsz vagy más frizurát? Vágass! Viszont ez a piros szín meg a pc nem 15 évesnek való, várj még ezekkel (lehet, hogy kinövöd őket, ha meg nem, akkor legalább tényleg van értelme megcsináltatni). Addig is, ha változni akarsz, valami természetessel kezdd!


23L

2011. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Smartguy86 ***** válasza:
43%

Én azt ajánlom neked, hogy a hajad b.uzizása, meg a szemöldöklyukasztás helyett olyan dolgokat csinálj, amiért meg kell küzdened. Pl élj egészségesen és fogyj le! Sokkal többet számít! Ha duci vagy, totál mindegy milyen a hajad úgyis szembe találod magad majd egy pár kritikával. Most csak a feltűnés miatt tök fölösleges! Nem ezért fognak jobban szeretni. Legyél érdemes rá a kedvességeddel, a fogyást meg ne másért csináld, hanem magadért!


Még mielőtt éheztetni kezdenéd magad, meg hánytatni, meg hasonló barbárságok, elárulom, hogy fogyni csak és kizárólag SPORTTAL ÉS MEGFELELŐ ÉTKEZÉSSEL SZABAD! HETI MAXIMUM 1KG adható le!!!!! Ha máshogy csinálod, az egészségtelen!!!!

2011. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!