Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szerintetek fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerintetek fog változni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel tavaly összejöttem 3hetet jártunk nekem ő volt az első. nem vagyok rá büszke hogy ennyi idő alatt történt meg a dolog de akkor nagyon beleszerettem! utána szakított velem és 3hónapba került még normálisan tudtunk beszélni egymással...utána mindig összegabalyodtunk kavartunk de nem volt semmi...most májusban viszont náluk kötöttem ki és azóta ugymond "járunk" és van egy pár rajtunk kívül akik mindig ha külön vannak arra pályáznak h mi mindig összevesszünk...:S egy párszor sikerült is nekik...ha társaságban vagyunk a fiú mindig "leitatja" és akkor bunkózik meg beszól nekem...:S de ha viszont egyedül vagyunk ketten náluk mindig odabújik hozzám és én ugy veszem észre h érez irántam vmit de ezt a haverjai előtt nem mutatja...:S és ez nem vmi jóó..én elhiszem h nem tud megbízni olyan gyorsan egy lányba mivel egyszer nagyot koppant mert az egyik barátnője összejött az egyik legjobb haverjával ő volt neki a leghosszabb kapcsolata...(fél év) én próbálok türelmes lenni egy darabig...Ja és a barátom 24éves... 18L
2011. júl. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes önámítás :), beleképzeled a barátodba a szőke herceget fehér lovon, aki közben kardjával... Na szóval azt javaslom ébredj fel, és vedd ki a kezed a biliből, mert ez a kapcsolat nem vezet sehova. Régen rossz ha ti annyira bizonytalanok vagytok hogy a környezet kénye-kedvére ugráltat titeket. Szerinted erre lehet stabil kapcsolatot építeni?
2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van!! de ha tavaly is sikerült "eltávolítani" azt a két személyt akkor most is sikerülni fog mert nem olyan meghatározó személyek az életében mint én...köszi a választ! :)
2011. júl. 7. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
xD te FA.szkalap !
2011. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudom mire véljem....-.-"""
2011. júl. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!