Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meg szeretnék...

Mit tegyek? Meg szeretnék változni de félek hogy még úgy is csúfolnának :S

Figyelt kérdés

az iskolában van néhány gyerek,akik most mennek 8.-be és eddig 2 éven keresztül gúnyneveket találtak ki,meg kigáncsoltak a fél iskola előtt,és a lány osztálytársaikat utánam küldték amikor wc-re mentem és ott ők is elkezdtek velem kötekedni

és az osztálytársaim is kiközösitenek,mert összevesztem a barátnőmmel aki elterjesztett rólam egy csomó hülyeséget és a veszekedésünk után vagy egy jó 1-1,5 hónapig kiutált az osztály és olyanokat szóltak be hogy szia Aids-es! (mert a "barátnőm" olyanokat terjesztett hogy van pasim és hogy lefeküdtem vele és ezért aidses vagyok)

közbe még pasim sincs

és miután abbahagyták ezt a aids-ezést,a matektanár az osztály leghülyébb gyerekét odaültették hozzám és barátnőmhöz és nem tudtunk tőle dolgozni mert amíg mi próbáltunk dolgozni,addig ő ott szapult minket,hogy barátnőmet rugdosta az asztal alatt meg pofozgatta,nekem meg olyanokat szólt be hogy azért van ilyen fehér bőröm mert az apám rám veri ... meg még ennél is durvábbakat

és amikor el akartuk egyszer mondani a tanárnak hogy ültesse már el,akkor még a srác meg egy másik fiú aki ott ült velünk,elkezdtek velünk veszekedni hogy dehogyis,ők végig dolgoztak

és annak a negyedik srácnak azért hitt a tanár mert ő az osztálytitkár és minden tanárnak ő a kedvence ...

és van egy csaj az osztályban,aki bár csak 13 éves,de ő a suli k.rvája mert úgy jön suliba hogy vagy 5 tonna alapozó,füstösszemek,olyan póló amiből kint az egész melle,és mindenkinek beszólogat,és a fél suli végigment rajta ...

és az a lány is odajött hozzám és elkezdett velem kötekedni hogy én miket is mondok róla a háta mögött?

meg elkezdi hogy én olyanokat ondok a háta mögött hogy olyan szexy meg jó nézni a mellét o.O

közbe nem is vagyok leszbi és egy szóval nem mondtam róla ilyeneket

meg asszongya egyszer hogy -Én a helyedben visszavennék a nagy pofámból,különben beleverek!...

erre ott néztem hogy ez mit vergődik itt ....

utána visszamentünk tesi óráról és az öltözőben beszól nekem hogy -Ne csodálkozz ha várni fog rád az aulában egy "úrfi"....

erre mentem haza és a buszmegállóban ott volt egy srác aki 2 éve ballagott és valami haverjának ott mesélte hogy -... hívott és mondta hogy verjem össze valami osztálytársát!...

még szerencse hogy nem vett észre vagy nem ismert fel mert az a gyerek tényleg képes lenne szétverni ...

és a biosz tanár a föci tanárunk is egyben és nekem a helyesírási hibákat is levonja a pontokból meg mindent megtesz azért hogy rossz legyen a dogám

hogy pl egyszer föciből dogát írtunk és összecseréltem két várost,erre az egész feladatra 0 pontot adott

meg a töri tanár tök kedves meg minden de amikor én felelek és hirtelen nem jut eszembe egy só vagy valami,egyből küld a helyemre és csak 2-es vagy 3-as lesz a feleletem

persze annak a csajnak akiről írtam,hogyha semmit nem tud,neki úgy is ad egy 4-est

és már elegem van!

néha már az öngyilkosságon is gondolkodok mert mindenki ezzel csesztet hogy ronda vagyok

nvérem új pasija is múltkor mikor jöttek hozzánk szalonnát sütni,ott elkezdett szapulni a szüleim előtt hogy de hülye fejem van,erre nem mertem neki visszaszólni mert akkor nővérem meg apámék is engem vernének meg,ezért inkább egy szó nélkül bejöttem,és akkor is engem csesztek le hogy mi a f.szér megyek már be

az egész életem úgy szar ahogy van

úgy érzem,hogy mindenki engem utál

és nem akarok nagyképűnek tűnni,de szerintem nem is vagyok annyira ronda ...

mégis mindenki ezzel csesztet

és én esküszöm,nem mondok senkiről egy rossz szót sem

már azon gondolkodtam,lehet az osztálytársaim terjesztetnek valamit a hátam mögött ...

és félek hogyha megváltoznék,akkor is szivatnának

mit tegyek?

amúgy bocsi a regényért ..

13l


2011. aug. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked aztán összeszaladt minden. A legfontosabb az volna, hogy a szüleiddel legyen őszinte viszonyod. Régóta megy ez így? Beszélj nekik a problémáidról, mert lehet jobb volna egy másik iskola. Értesd meg velük, hogy ez neked nagyon rosszul esik, hatással lehet az egész életedre. Meg kell, hogy értsék. Nincs lehetőség másik suliba menni? Ahol mindent újra kezdhetnél egyenlő eséllyel? Mert ahol már valakit kikezdtek, ott már elég nehéz változtatni.
2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ

az osztálytársaim alsóban,még 2.-ban közösitettek ki

szerintem akkor azért,mert csendes voltam

a szüleimmel beszéltem erről és ők is azt akarják hogy menjek msik suliba,de nem merek,mert barátnőm is régebben sulit váltott és kipécézték mert ő volt az új lány

és ő eleve hamar barátkozik,én meg félek az idegen emberektől,ezért nekem fele annyi esélyem se lenne egy új iskolában :/

2011. aug. 29. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

huuh ez télleg nagyon durva:| hát sajnállak nagyon:S.

amugymeg szerintem kezdj el barátkozni olyanokkal is akikel még nem nagyoin beszéltél a suliba meg ilyenek.. probálj mosolyogni, szimpatizálni másokkal. amugymeg én a helyedbe ugybe verném annak a csajnak a pofáját hogy korházba menne az k*rva élet:@@ én nem engedném hogy ott mindenki elött megalázzanak. csináld te is azt amit ők!! és nyugi! nemlessz semmibaj. ha meg akar ütni. álj vele szembe és üsd vissza! ne ilyedj meg! legyél bátor és megilyednekmajd. amugy tudnál küldeni 1 képet magadról priwibe?? (csak kiváncsi vagyok hogy hogy nézelki és ha küldesz tudok segíteni hogy külsőre miben változtass)

amugy 14/L.

2011. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)

nincs rólam kép mert nem is nagyon szoktam fényképezkedni és nem tudom feltenni :S

amúgy igazad van :)

megpróbálok velük még kedvesebb lenni

azzal a csajjal már én is így vagyok hogy egyszer tényleg orrba húzom ...

2011. aug. 29. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jah értem.

persze csak azokkal legyél kedves akik nem csúfolnak. akik meg igen azokat meg b*zdpofán:P:D

amugy lehet egy elég gáz kérdésem?:D : ugye nemvagy cig*ny?

bocsi ezt muszájvolt. mert ha igen akkor valószinüleg azért nem bírnak.

utolsó voltam.

2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bennem ez fel sem merült, mivel írta, hogy fehér bőrű. De valóban, kerüld ezeket az embereket és barátkozz másokkal, legyen tartásod, éreztesd, hogy nincs szükséged rájuk. Csak magaddal törődj, jeleskedj a tanulásban, aztán majd leszállnak rólad. Ha nehezen barátkozol, valóban nem lenne könnyebb egy új suliban.
2011. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok cigány :)

utolsó igazad van

elhatároztam hogy most sokkal jobban fogok tanulni

bár ez nehéz lesz mert most megyek 7.-be és most jön be a fizika meg a kémia is ://

2011. aug. 29. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állj hozzá, hogy szeretni fogod azt a két tantárgyat, ne veszítsd el a fonalat, menni fog. Tűzd ki magadnak célul, hogy szuper jól fog menni. Látod, ez például egy új lehetőség.
2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet :D

meg amúgy érdekel is ez a két tantárgy...:)

kiváncsi vagyok :P

2011. aug. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!