Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem?

Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre leginkább magamnak kéne rájönnöm, de már nincs több ötletem.

Az egész a gimiben kezdődött.

Azelőtt mindig szürke kisegér voltam, senkinek sem tetszetttem, senki se figyelt rám.

Most viszont nem tudok úgy végigmenni a folyosón, hogy ne szólogatnának be, sugdolóznának a hátam mögött. Mikor még új volt, tetszett, hogy a középpontban vagyok, de már az agyamra megy.

Főleg a csajok viselkedése zavar. Pletykálnak, olyanokat, hogy k*rva vagyok, kihasználok másokat, csak játszom mások érzelmeivel, pedig még kapcsolatom se volt.

Amikor észreveszik, hogy egy srácnak bejövök, rögtön előadják neki a hülyeségeiket, az meg kiábrándul.

Ezért sose jön össze egy kacsolat sem, és a barátságok is csak addig tartanak, amég az illető be nem kavar.

Nem öltözöm kihívóan, nem vagyok se flegma se undok. Senkinek nem csináltam semmi olyat, amivel erre okot adnék.

Köszönöm mindenkinek! :)

17/L


2011. okt. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
velem ez még nem fordult elő, de valószínűleg a kisugárzásod miatt. ismerek olyanokat, akiket először hasonlóan pcsáknak hittem, aztán kiderült, hogy iszonyú jó fejek. nekem általában a harsány viselkedés miatt van ilyen benyomásom - már ha érted mire gondolok.
2011. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek rád.
2011. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Igen, lehetséges, bár erre nem igen mertem eddig gondolni, nem tartom magam különlegesnek vagy nagyon szépnek.

Csak egy lány vagyok a tömegből. :P

2011. okt. 13. 19:42
 4/7 mus musculus ***** válasza:
100%
Egyértelmű, nem? Ez a 'Dögöljön meg a szomszéd tehene is!' mentalitás tipikus példája. Ha nekik nem jött össze, nehogy már másnak sikerüljön, az túl fájó lenne. Rajtad pedig látják, hogy igenis több esélyed lenne a bepasizásra, mint nekik, és el akarják venni tőled ezt. Ne hagyd magad!
2011. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Aranyosak vagytok, hogy mellettem álltok. Sokat segít. :)

Ma az egyik ismerős csajjal beszélgettem, mire ő: "De jó, sztár vagy!" Szerinte az jó lehet, ha mindenki ismer, és sokan akarnak velem járni.

Pedig boldogabb lennék, ha csak egy akarna, és működne a dolog.

Most is úgy volt, hogy lesz valami egy sráccal, de megint valaki belenyúlt. A srác azóta utál és kinevet. :/

Mit tehetnék?

2011. okt. 13. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is hülye aki pletykák alapján dönt. Nekem ha vki szidja a másikat azt elküldöm a ....-ba. Nem nagyon érdekel mások véleménye, majd én magam eldöntöm.

Te is keress olyat aki nem hisz el minden marhaságot.

2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A pletykákról egy véleményen vagyok veled, utolsó válaszoló. :)

Hát, lehet azt fogom tenni. Ez a mostani ugyanis sajnos veszett ügy lett.

2011. okt. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!