Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez csak velem van igy?

Ez csak velem van igy?

Figyelt kérdés
Ugyérzem h nincs egy ruhám se pedig rengeteg ruhám de cs egy kkettőben étzem jól magam....a boltban még tetszik de utána mát nem...olyan nacim is van amit még egyszer sem vetem fel ...és annyira utálom magam ezért mert nm akarom minden hónapban kifosztani anyuékat de rosszul érzem magam :SS éééés tudom h egy hülye p.icsa vagyok de muszáj volt leirnom..
2011. jún. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Elégedett vagy az alakoddal?
2011. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? néha velem is van így, de csak 1-2 darabnál. ^^
2011. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

h az alakommal sztem nincs semmi nm vagyok duci de vékonx sm 173 cm vagyok 52 kg

és 15 L

2011. jún. 27. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is van így :/
2011. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha rossz napom van akkor velem is szokott ilyen lenni..
2011. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én most 17 éves vagyok, a te korodban én is divatőrült voltam. De aztán rájöttem, hogy számomra ez csak pillanatnyi örömforrás és elcsépeltnek hangzik, de az élet élményei okoznak nekem most már örömet. :D Úgyhogy ha van/kapok egy kis pénzt inkább csinálunk valami különlegeset a lányokkal. :)

Mára már inkább lefáraszt a vásárlás, az a sok próba és hogy le kell járnom a lábam :D

De a divatmániákus koromban az is rájátszott a rossz kedvemre, hogy sok bloggert nézegettem (youtube) és hát igen... egy vásárlásnál magyar viszonylatban ott hagytak 100 000 Ft-okat..

Úgyhogy majd kinövöd :)

2011. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!