Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan típus,...

Habibi kérdése:

Csak én vagyok olyan típus, aki fényképezésnél odafigyel a háttérre is? Velem van a baj? Vagy velük?

Figyelt kérdés

rengeteg ismerősömnél látom, hogy nagyon jó képeik lennének, de a háttér teljesen elrontja az összhatást pl. fürdőszobában a ledőlt tusfürdők a háttérben, v. egy igen romos ház, teljes rendetlenség az asztalon, lehullott fal. Vagy most az ilyen hátterek a divatok?

köszi a válaszokat


2011. jún. 13. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érdeklik,ez van.
2011. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

engem is érdekel:)

sokkal jobb a kép,ha szép háttér van mögötte,elég csak egy sima fal,csak ne legyen már mögötte a kupis ágya,meg minden szirszar a padlón.. :) engem is érdekel,és szerintem fontos hogy milyena háttér!:)

14L

2011. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is figyelek a háttérre.Főleg ha ez a szabadban történik.Skiathosban leakartam fényképezni anyut háttérben a tengerrel.De ahova állni tudott ott az egyik oldalon egy szemetes volt a másikon egy motor.Választanom kellett.Hát én a motort választottam.Gondolom más is ezt tette volna.

Rám jellemző még az is,hogy ha nézek egy fényképet akkor nem csak azt nézem akiről készült a kép,hanem azokat a dolgokat,tárgyakat is amik a háttérben vannak.

2011. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

engem is érdekel:)

sokkal jobb a kép,ha szép háttér van mögötte,elég csak egy sima fal,csak ne legyen már mögötte a kupis ágya,meg minden szirszar a padlón.. :) engem is érdekel,és szerintem fontos hogy milyena háttér!:)

14L

2011. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Huhh, egyik lánynál láttam olyat, hogy a háttérben van egy wc, és benne kaki:S Na ez undoríííító:s

Am én figyelek a háttérre, természetben, a lépcsőmön fotózkodok:)

2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem érdekli őket.Nekem hogy ha jó kép és véletlenül ilyen akkor kikockázom ezért nem látszik.Veled semmi baj mert az a normális hogy ha valaki igényes mindenben.
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocsi,2x küldte el amit irtam:)
2011. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt háttereknek is lehet értelme, de gondolom a kattintokmagamrólegyképet típusú képekről van szó. Azoknál meg ha úgy vesszük, tökmindegy. Legalább van mit nézni rajtuk.
2011. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, és ha valami mégis marad ott, ami nem kell oda, akkor ps, és kiszedem vele:-D
2011. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar...


Én alapból azt sem értem, mikor valaki magát fotózza...biztos vannak barátai akiket megkérhetne rá, vagy legalább időzítő. Olyan előnytelenek tudnak lenni ezek a felülnézeti, korpavizsgáló képek.

A tükörből vakuval fotózókról ne is beszéljünk. (mocskos tükör az még extra undorító és igénytelen)

Pláne mikor 10-szer feltöltik a facebookra szinte ugyanazt a képet. (ami esetleg elmosódott is)

Ez mostanában nagy divat lett, de szerintem elég gáz dolog. Ha meglátok valakiről egy ilyen képet, rögtön megvan róla a véleményem. Rossz látni, hogy amúgy szép lányok, mennyire igénytelenek ilyen szinten. :S

2011. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!