Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Figyelt kérdés

előre mondom,NE smink trükköket mondjatok mert utálom magam sminkelni,és nincsenek is smink cuccaim ...


van valami gyógyszer vagy faszomtudja micsoda,csak valami amitől nagyobb lehetne a szemem?


mert olyan gáz már bakker,az orrom tök széles és ilyen béna pisze is,a szemeim meg kicsik,ráadásul túl közel vannak egymáshoz :S


az utóbbit csak nővérem mondta,szerintem pont jó helyen van de mindegy


szóval szerintetek hogy lehetne nagyobb szemem?


meg ez most lehet hogy tök hülyeség lesz de a régi tanárom mesélte még régebben hogy a középkorban is szép volt ha egy nőnek nagy szemei voltak,ezért szedtek valami mérgező bogyót vagy micsodát amitől nagyobb lett a szemük o.O


tényleg van ilyen?


ha igen,mi a neve?

és hol találok ilyet?


2011. szept. 22. 15:11
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

nem tom o.O


én nem ismerek olyan celebet akinek tényleg nagy szeme lenne :|

2011. szept. 23. 15:57
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a Kristen Stewartnak sincs semmi baj a szemével a világon, meg nem is csúnya, csak ne vágna állandóan ugyanolyan pofát...
2011. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
mondjuk jah,ez a fapofa már engem is idegesít xDD
2011. szept. 23. 16:01
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor pont ellentétek vagyunk, mert nekem meg szinte túl nagyok a szemeim. volt aki azt mondta, hogy ijesztő... :D (amikor ideges vagyok és veszekszek valakivel mindig kidüllesztem) és kristennek nincsenek is szerintem pici szemei. ismerek valakit amúgy meg, akinek tényleg kicsi szemei vannak, de mégis tök szép, szóval ez nem attól függ...
2011. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
ÉN TUDOK OLYAN HSÉGET, AKINEK NAGY A SZEME! Allison Harvard modell. Ő már régóta a példaképem! Olyan gyönyörű! És már tök szomorú vagyok minden egyes nap, hogy nem lehetek olyan szép, mint Allison! :( Ha lusták vagytok rákeresni (pedig tényleg ő a leggyönyörűbb modell akit ismerek), elmondanám, hogy a szeme kétszer ráférne egymás alatt a fehér részre, vagy mi xD Tessék rákeresni!
2012. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most nézd meg ezeket a szemeket:


[link]


Bármit odaadnék értük. Még akár plasztikáztatnék is.

2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

A szemedre elég lesz a smink :) De a pofádat sürgösen plasztikásztasd meg

Mondjuk javithatatlan hiba van benne

2013. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!