Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha nagyobb az...

Nagyon csúnya ha nagyobb az egyik szemem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok! Kicsinek kancsal voltam, ezért meg kellett a szememet műteni! Amiatt az egyik szemem valahogy kintebb került, mint a másik (nem tudom, hogy mondjam) és az orvos azt mondta, így kell elfogadni!

Arra lennék kíváncsi, mennyire találtok egy ilyen embert undorítónak ha ránéztek? Nagyon nagy hátrány ez nekem az ismerkedésben, bármi?


2010. máj. 9. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem tudjuk megállapítani, hogy csúnya vagy nem... esetleg küldj egy képet? :)
2010. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem feltűnő, akkor nem az. Kicsit nekem is nagyobb az egyik, de csak mosolygásnál veszem észre a képeken:)
2010. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátrány? Te így vagy,aki vagy! Nagyon sok ember kénytelen hasonló problémával élni, és nagyon sokukat nem zavar. Az én lányom koraszülött volt, kék fény alá rakták a kórházban (1979), ami miatt roncsolódtak a szemidegei. Nagyon erős szemüveget visel (van kontaktlencséje is), de Őt nem zavarja, és szerencsére a vejemet sem. Ezek nagyon "kicsi" dolgok, az EMBER nem ezek alapján ítéltetik. Ne foglalkozz vele. Ez a "hiba" hozzád tartozik, ezen nem tudsz változtatni, tehát aki szeret, vagy szeretni fog, az más értékeid alapján fog megítélni. Teljes értékű ember vagy, és ezt vedd tudomásul!!
2010. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Linkelnél egy képet? :)
2010. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!