Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! A nagyobb orr csúnya?

Őszintén! A nagyobb orr csúnya?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy az orrom miatt kerülnek a fiúk :S
2009. júl. 19. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik az arc karakteréhez, akkor nem. Akkor csúnya, ha az orr arányaiban sokkal nagyobb, mint ami illene az archoz.
2009. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, csúnya.
2009. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy csúnya, hanem szép!És biztos nem kerülnek ezért a fiúk.Nekem volt egy hihetetlen krumpli orrú barátnőm, már 3 éve boldok házas és nem egy bányarém vette el:)
2009. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

attol függ mien az arcod :)

nekem is nagy és utálooooooooooooom iszonyatosan... de nem az orrod miatt fognak kerülni engem nem kerülnek sőt.. :D

2009. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kifejezetten csúnya, de az biztos, hogy nem szép, nem előny...
2009. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, hogy lehet azt mondani rá, hogy csúnya.. ez Hülyeség, elkeseríti az embert, ha azt mondjátok neki, hogy igen, csúnya. Fogd fel pozitívan, én is ezt teszem, persze teljesen más dologban. Nekem a melleim tűnnek kicsinek, persze még nőhetnek (remélem), de nézem az embereket az utcán és látom, hogy nem minden férfinek a nagy mellű nő jön be, sőt sok kis mellű csajt látok helyes pasival, Tehát az a te dolgod, hogy ne arra figyelj, ne bántsd meg önmagad ezzel. Nem ronda az orron, nyugi. Amúgy is mindenki szép valamiben. Te is, és ezért fog valaki szeretni.
2009. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2010. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!