Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Figyelt kérdés

előre mondom,NE smink trükköket mondjatok mert utálom magam sminkelni,és nincsenek is smink cuccaim ...


van valami gyógyszer vagy faszomtudja micsoda,csak valami amitől nagyobb lehetne a szemem?


mert olyan gáz már bakker,az orrom tök széles és ilyen béna pisze is,a szemeim meg kicsik,ráadásul túl közel vannak egymáshoz :S


az utóbbit csak nővérem mondta,szerintem pont jó helyen van de mindegy


szóval szerintetek hogy lehetne nagyobb szemem?


meg ez most lehet hogy tök hülyeség lesz de a régi tanárom mesélte még régebben hogy a középkorban is szép volt ha egy nőnek nagy szemei voltak,ezért szedtek valami mérgező bogyót vagy micsodát amitől nagyobb lett a szemük o.O


tényleg van ilyen?


ha igen,mi a neve?

és hol találok ilyet?


2011. szept. 22. 15:11
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

Reklamálj a gyártóknál..:)

Mi az hogy 13 évesen aztmondod ,hogy f.szom tudja?

Az írásodból meg lehet állapítani milyen vagy...

2011. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
96%

Lehet am le pontozni le.szarom.:))

Smink szarságok? inkább próbáld ki ,lehet hogy attól szebb leszel ,de ha nem azt lemoshatod ,a plasztikai műtétet meg nem..

2011. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

óóóó mert most biztos tudod milyen vagyokmert azt írtam ohgy faszomtudja ;D


szar vagy .. :)

2011. szept. 22. 15:57
 14/47 anonim ***** válasza:
95%

Többieknek mondom, hogy szerintem kár vele vitatkozni, meglátszik hogy 13 éves kislány aki nagynak érzi magát.


Nade, amúgy a kérdésre akartam válaszolni...

A plasztika egy természetellenes beavatkozás, rengeteg veszéllyel, a smink pedig csak egy "festék" amit minden nap letudsz mosni anélkül hogy a bőröd megsínylené. De a legjobb az lenne hogyha szexepiledként fognád fel.

2011. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár lenne ennyire ódzkodnod egy kis sminkeléstől, 1-2 perc és kész:) ha alul, az alsó szempilláid fölött, közvetlenül a szemed aljánál fehér szemceruzával picit satírozd be a területet és máris optikailag tágabbnak tűnik a tekinteted:)
2011. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
60%

drágám 13 évesen itt pofázol? és nem csak a f.szom tudja miatt. az jött le egy beképzelt,nagypofáju,nagynak tartom magam lány vagyok ,igen 13 évesen már nagy vagyok ohh jehh..

ez drágám ez.:))

2011. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

16:01 köszi de hogy érted hogy szexepilként ?


szerintem egyáltalán nincs benne semmi vonz ha valakinek ilyen tök kicsi a szeme :/...


16:17 köszi a választ :))


de az osztálytársam is sminkeli magát és már ráncos a bőre mint egy 40 évesnek


és én nem akarok olyan lenni mint ő


és az a durva hogy a szemem alatt most is vannak karikák pedig leget alszom (kivéve hétköznap) és sok vizet iszok (legalábbis hétvégén)...


és képzelem,milyen lenne ha még ráncosabb lenne a sminktől :S


16:18 igen,itt pofázok,mert te mit csinálsz voltaképp,f.szkalap?


és ha annak tartom magam? akkor mivan? ez most fáj neked? :)

2011. szept. 22. 16:37
 18/47 anonim ***** válasza:
60%
Király vagy, osszad őket bébi :D :D
2011. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
nekem is karikás a szemem, ez genetika, korrektorral elhalványíthatod. amúgy tényleg csak sminkkel tudsz rajta segíteni. :\
2011. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező. adtam neked normális választ.. remélem segítettem ._. az fáj hogy 13 évesen ekkora a pofád ,de jó lenne azt is tudni h mire .:))
2011. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!