Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Mitől lehetne nagyobb szemem? 13l

Figyelt kérdés

előre mondom,NE smink trükköket mondjatok mert utálom magam sminkelni,és nincsenek is smink cuccaim ...


van valami gyógyszer vagy faszomtudja micsoda,csak valami amitől nagyobb lehetne a szemem?


mert olyan gáz már bakker,az orrom tök széles és ilyen béna pisze is,a szemeim meg kicsik,ráadásul túl közel vannak egymáshoz :S


az utóbbit csak nővérem mondta,szerintem pont jó helyen van de mindegy


szóval szerintetek hogy lehetne nagyobb szemem?


meg ez most lehet hogy tök hülyeség lesz de a régi tanárom mesélte még régebben hogy a középkorban is szép volt ha egy nőnek nagy szemei voltak,ezért szedtek valami mérgező bogyót vagy micsodát amitől nagyobb lett a szemük o.O


tényleg van ilyen?


ha igen,mi a neve?

és hol találok ilyet?


2011. szept. 22. 15:11
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

én sminkelem magam de nem ráncosodik a bőröm...

Ez tényleg genetika...

2011. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Genetika legnagyobb részt, de persze függ attól is, hogy van-e valamilyen betegsége, vagy hogy bánt a bőrével. Pl: Nem megyünk sminkkel napra, szoliba, stb.
2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


utolsó előtti előtti: kussolj már b.zdmeg


utolsó: én nem járok szolizni,napra is alig megyek,a fehér bőröm és a sok anyajegyem miatt,sminkelni nem is sminkelem magam .. :S de a szüleimnek nem ilyen


én úgy tudom,semmi betegsége nincs a szememnek :||

2011. szept. 22. 17:09
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Én a ráncos osztálytársadra értettem, hogy ilyen korán öregszik. Ha ezen múlna rengetegen lennének ráncosak már tizenévesen, és azért mégse azt látod az utcán.

A karikás szmre ha hajlamod van azzal tényleg nem lehet mit csinálni. Sokan tesznek rá zöldteából készült jégkockát, de hát...

2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
74%
tudnál olyan mondatod is írni amiben nem káromkodsz? vagy ez már nálad alap ?
2011. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 mus musculus ***** válasza:
100%

De szépen beszéltek :D

Mellesleg a szemem nekem is groteszk módon karikás, nem sok mindent lehet vele kezdeni. A szemed nagyságán meg tényleg csak sminkkel tudsz változtatni, de nem hinném, hogy olyan brutál a helyzet. Ha már a sajátod szemedről nem tudsz küldeni képet, linkelj egy a tiédhez hasonlóról.

2011. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál belinkelni hasonló szemet a tiedhez? Attól, hogy pici a szemed, még nem biztos, hogy csúnya is... Nekem is pici a szemem, de szépnek mondanak az emberek. Sőt, még csak nem is teljesen egyforma színüek: az egyik zöld, a másik zöldesbarna. Nagyon sokáig voltam depis a külsőm miatt, nem csak az apró szemem zavart, hanem a széles orrom is. Egyedül a szám tetszett magamon, meg aszemöldököm, mármint ami az arcot illeti.
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

hát .... a szemem olyasmi mint Kristen Stewart-é csak nekem barna


szóval elég pici...

2011. szept. 22. 17:52
 29/47 mus musculus ***** válasza:
100%
Akkor az semmi. Nekem nem tűnt fel, hogy kicsi lenne neki.
2011. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan a szemed, mint neki, akkor semmi baj nincs vele, tök szép! Nem csak a nagy szem lehet szép. Nekem pl Jessica Alba gyönyörű, és nézd csak neki mekkora a szeme: [link]

Pici szemek, széles orr, vagyis a szintén nagyon szép Rihanna (itt smink nélkül): [link]

Az arányokat nézd, ne vizsgáld külön-külön a "komponenseket", mert igy születnek a torzképek magunkról. Az összkép a fontos.

2011. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!