Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

A Visage visszautasított és az Art modelsre és a VM-re is már vagy 2 hete várok, hogy mondjanak valamit


képek rólam (az 1.-őn van rajtam 1 pici smink mert ballagás volt de a többin nincs):


[link]


[link]


[link]


sajnos csak 172 cm ha nagyon nyújtózkodok de 14 éves, 50 kg és a derekam: 66 cm

a mellet csak melltartó méretben tudom: 75 B

a csípőm pedig 84 cm


2011. aug. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, az arcod elég csúnyácska, ami később még karakteresebb lesz, elveszti azt a csipetnyi lágyságot is. Ne haragudj szerintem nem vagy épp modellnek való, arról ne is beszéljünk, hogy manapság minden második tini modellkarrierre vágyik, nálad sokkal különlegesebbek is.

25N

2011. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Itt mindenki gyári munkás lesz.,
2011. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék véleményt irni, csak válaszolok a kérdésedre: Nem, szerintem te nem lehetsz modell!

20/L

2011. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

A modelleknél nem a szépség számít, legalábbs, ha csak kifutókon akarsz menetelni. Kevés olyan lány akad, akinek olyan arca van mint Palvin Barbinak.


Alacsony vagy, túl vastag a derekad, a csípőd viszont keskeny, valószínűleg nincs kifejezetten szép alakod, a soványság kevés. A modellek soványsága általában genetikai adottság. Azért keresnek 176-182 cm [+cipő] magas lányokat, mert a tervezői ruhák ilyen magasságra és 90-60-90-es [plusz-mínusz 2-3 centi, ami még elmegy] alkatra vannak, ha alacsonyabb vagy vékonyabb vagy, akkor nem tudsz ebben a szakmában dolgozni, mert leesnek rólad a ruhák és igen, az nagyon hülyén néz ki.


Van egy magyar modell, aki arcra és alakra is gyönyörű, de 190 centi körül van a magassága és ezért komoly munkája valószínűleg modellként sosem lesz. Bejöhet neki 1-2 reklám vagy ilyesmi, de valószínűleg semmi több.


A VM modellverseny döntős lányai ugyan arcra nem voltak mind szépek, de a csúnyácskábbak nem is kaptak semmilyen szerződést.


Nem olvastam vissza mit akarsz, de modellügynökségre ne menj, mert elkérnek tőled 100+ ezret egy porfólióért, de munkád sosem lesz, ha nincs benned semmi plusz, amiért téged választanának. Próbálkozz modellversenyekkel, ahol amatőröket keresnek, hátha sikerül egyszer.

2011. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Egyébként modellkarriért 22 éves korig kell csinálni [a 18-22 éve lányokat szeretik a legjobban], aztán már túl öreg leszel hozzá.
2011. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Na, visszaolvastam.


A VM-es lányok szinte mindegyike 176 centi körül volt,a legmagasabb azt hiszem, 182 cm. [Nem emélkszem pontosan, de kikeresni nincs kedvem.]


Ha fotót küldesz, akkor állj fehér fal elé, egy fehér pólóban és farmerben [lehetőleg egyik se legyen mintád, mert az eltereli rólad a figyelmet]. Aztán küldhetsz egy bikinis képet, azt is fehér fal előtt szemből és oldalról - csak semmi pózolás, itt látják az alakod. Ezenkívül még ar arcodról profilból és szemből. Pontosan mérd le a mellbőséged, a derekad, a csípőd és a magasságod. Ha nem tudod hol mérd a derekad és a csípőd, akkor kérd meg anyukádat/nővéredet/akárkit, hogy mutassa meg.


A szemöldököd ne szedd ki, most keresik a natúr lányokat, akiknek nincs tetoválás, szedett szemöldöke, festett haja, stb. Viszont a helyedben elmennék egy fodrászhoz, hogy ritkítson a hajadból, nem vágjon nagyon a hosszából, csak legyen kezelhetőbb.

2011. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 szimi14 ***** válasza:
Hát szerintem pedig szép arcod van :)
2012. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!