Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

A Visage visszautasított és az Art modelsre és a VM-re is már vagy 2 hete várok, hogy mondjanak valamit


képek rólam (az 1.-őn van rajtam 1 pici smink mert ballagás volt de a többin nincs):


[link]


[link]


[link]


sajnos csak 172 cm ha nagyon nyújtózkodok de 14 éves, 50 kg és a derekam: 66 cm

a mellet csak melltartó méretben tudom: 75 B

a csípőm pedig 84 cm


2011. aug. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
dehogyis nem pontozlak le! :)
2011. aug. 29. 16:30
 12/47 anonim ***** válasza:
82%

Végre egy olyan modellkedni vágyó akinek egyedi arca van. Eddig mindig átlagos kislányok tettek fel képet.


Nos, alapból olyan képet küldj nekik, ahol:

- nem vagy sminkelve

- egyszerű a háttér

- egyszerű a ruha, pl. farmer és spagettipántos top (a Topmodell leszek sorozatban mindig azt hangsúlyozza Tyra)

- küldj nekik egy fotót szemből és profilból is, de ne ilyeneket mint amiket feltettél, hanem amilyen kritériumokat fent leírtam.


Első képen kifejezetten modell-arcod van, pedig én tényleg ritkán mondok ilyet.

És első válaszolónak: modellkedni "kislányokat" keresnek, mert itt már ha 18 évesen kezded, már elkéstél....14-15 évesen ideális elkezdeni.


A lényeg hogy minél inkább natúr képeket küldj el, ne villants fogreklám mosolyt, a legjobb ha komoly és mosolygó képet is küldesz.


26/N

2011. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
65%

nekik ne köszönj semmit, mivel nem dominál a véleményük az életedben

bár én is azt javaslom, hogy próbálkozz nyugodtan, hátha, de megmondom neked őszintén, hogy nincs túl sok esélyed, nem vagy szép, bocs

2011. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
menj be egy ügynökséghez és megmondják. szerintem ha a méreteid rendben lesznek akkor nincs kizárva. persze majd 2 év múlva derül ez ki.
2011. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerintem egy aranyos, de átlagos tizenéves vagy. Igazából nem hiszem, hogy modellnek való. Bocsi.
2011. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
sajnos túl dús a hajam.. mások azt mondják, hogy örüljek neki de én inkább szenvedek tőle csak épp ezeken a képeken fújt a szél meg azért mondom a szokásosnál sajnos dúsabb a hajam
2011. aug. 29. 16:32
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
16.31. vagyok, megnéztem megint az első képet, azon kifejezetten nem 14-nek nézel ki, ennyit számít a smink, belőled sokmindent ki tudnának hozni, az tuti! És pont ilyenek kellenek nekik.
2011. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
nincs baj, akik kedvesen megmondják az igaszságot! =) végülis azért kérdeztem
2011. aug. 29. 16:35
 19/47 anonim ***** válasza:
66%

Első kérdésem: miért akar ma mindenki modellkedni! Könyörgöm még csak 14 vagy.. lehetne belőled még bármi.


Másodszor: Bár különleges arcod van, de a különleges alatt nem csodaszépet értek. Szóval nem valami nagy szám. A hajad szintén szörnyű, és modellkedéshez alacsony is vagy. Tehát nem csodálkozom, hogy visszautasítottak.

2011. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

szép a bőröd, de ez a tépett haj nem jó, növeszd meg egybe kb:

[link]

meg a ruhád a 3. képen borzalmas, többet is adhatnál a ruháidra, bár ez nem tudom mennyit jelent modelleknél

2011. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!