Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek modell?

Hogyan lehetek modell?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de komolyan kérdeztem :). Bekell hozzá iratkozni valahova vagy mi ? :D
2011. okt. 18. 20:34
 1/8 anonim válasza:
Fizetsz egy rakás pénzt egy fotó soroztért valami cégnél és törtetsz előrre mindenhova elmész vele hogy legyél reklám arc meg ilyenek,esetleg elmész egy válogatásra,vagy menj modell suliba!(de az sem biztos) amúgy adottságaid megvannak hozzá az sem elég!
2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ja és bámuld éjjt nappallá téve a Toppmodell leszeket a Viasat3-on :D

Amúgy nem jó szakma az gyorsan kiégnek a modellek és nem mindeggyik fut be annyira,hogy meg is éljen belőlle(első voltam)

:p pussz pá

2011. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 18. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jókat írt.Bár én ajánlom az Elite Model Look versenyét,csak annyi az egész,hogy elküldesz egy képet magadról,utána,ha beválasztanak általában egy plázában kb 50lánnyal együtt megnéznek és képet csinálnak rólad.Ha nagyon jó vagy bekerülhetsz a döntőbe a 15 lány közé.

Én idén elmentem a catingra,nagyon jó volt.

2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dejó :) . ott van korhatár ?
2011. okt. 22. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nincs.Én 16 vagyok(már voltam akkor is)és csak annyi volt a szabályzatba írva,hogy ha még nem vagy nagykorú akkor szülői engedély kell,de az csak akkor,ha bekerülsz a 15 közé.

Sok sikert! :)

Jövőre szerintem én is megpróbálom.

2011. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is megfogom :) hova küldted el a képet mert én csak facebookon találtam meg az oldalt :)
2011. okt. 24. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
elitemodellook.hu itt mindent megtalálsz.
2011. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!